Absolventi kurzu obdrží certifikát o absolvováníUčební pomůcky a kvalitní sypaný čaj v ceně kurzu. Aktuálně lze na kurzu zakoupit také některé knihy o ZY Qigong (II. stupeň, III. stupeň, IV. stupeň a Úvod do Image Medicine). 

Zájemcům mohu zaslat dárkový poukaz v pdf, png či jpg - vzor 1vzor 2vzor 3.

Na kurzech používám pro provonění a očistu prostoru esenciální oleje a aromadifuzér od společnosti Bewit, více zde.  

Mentální a energetický koučink i pro korporátní klienty viz www.petrkochlik.cz.

Přehled kurzů a akcí

Záznamy: 1 - 9 ze 9

Kontaktujte nás

Nehodí se vám termín nebo místo kurzu? Přihlaste se k odběru informací o nových akcích:

 

Nemusíš vyjít ze dveří, abys poznal celý svět, nemusíš pohlédnout z okna, abys poznal Cestu nebes.

Lao Zi, Dao de jing

Některé reakce účastníků kurzů (více reakcí zde)

... Líbí se mi jak píšeš, že plánuješ názornější způsob výuky. Po kurzu prvního stupně ve Velkém Meziříčí se mi hodnoty bílých krvinek po dlouhé době chemoterapie zvedly úplně do normálu. Tomu já říkám názorná výuka. ...

H.

V sobotu jsem spojil ZYQ s ultramaratonem. Podařilo se mi ve Stromovce hlavně dopoledne při běhu nasávat energii a bylo z toho 109 km za 12 hodin :).

P. S.

Přestože již nějakou dobu cvičím taiiji a jiné čchi-kungové sestavy, byl pro mě Váš kurz ve své hloubce velmi přínosný a obohacující. Je to nakopnutí, které jsem potřebovala k tomu, abych cvičila mnohem pilněji:-). Děkuji a přeji příjemné dny.

J. L.

Časté otázky

  • Naučím se cítit energii i já?

    Ano, 90 % lidí energii díky cvičení dobře vnímá jako teplo, rozpínání, proudění, vibraci apod. Většina účastníků má již na kurzu první zkušenost s energií a díky vyučovaným technikám se její vnímání rychle zlepšuje. Pouze asi 10 % lidí energii vnímá velmi slabě nebo vůbec, což ale ještě neznamená, že energie na organismus nepůsobí.  

  • Zvládnu kurz?

    Ano, kurzy navštěvují i lidé ve vysokém věku, lidé s různými onemocněními nebo lidé s fyzickým hendikepem. Účast na kurzu nevyžaduje dobrou fyzičku, cvičení představuje buď jemné, pomalé pohyby, nebo techniky zcela bez pohybu. Cvičení lze také přizpůsobit možnostem účastníků. 

  • Kdy přijdou výsledky?

    To je velmi individuální a záleží na očekávaném cíli cvičení a počátečním stavu praktikujícího. Stává se, že již na kurzu je zřetelně vnímána energie nebo že hned po kurzu dochází ke zlepšení zdravotních potíží, někdy i výraznému. Obvykle je však třeba praktikovat cviky po určitou dobu a ke zlepšení dochází postupně, v závislosti na délce a intenzitě cvičení. Zlepšení zdraví je prvním projevem cvičení. 

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.