Chcete se zbavit únavy, stresu, nabrat energii, cítit se lépe a vypadat mladší? 

Možná chcete dokonce změnit svůj život?

Výborně, ZY Qigong je právě pro vás!  

ZKUŠENOSTI PRAKTIKUJÍCÍCH NAJDETE ZDE

Níže najdete certifikované kurzy vedené lektorem s téměř 30 letou praxí. 

Darujte svým blízkým energii a vitalitu - dárkový poukaz vzor 1vzor 2vzor 3

Přehled kurzů a akcí

Záznamy: 1 - 10 ze 10

Kontaktujte mě

Nehodí se vám termín nebo místo kurzu? Přihlaste se k odběru informací o nových akcích:

Všechno se může změnit, když se změní energie 

- když se změní energie našeho těla, změní se život. 

Pokud se změní naše mysl, změní se energie a i my se změníme.

Prof. Xu Mingtang, hlavní představitel školy Zhong Yuan Qigong

Zkušenosti účastníků kurzu

Takový příval energie a harmonie během kurzu (i po jeho absolvování) jsem nepocítil už dlouho a budu pracovat na tom, aby se toto cvičení stalo mojí životní filozofií. 

J.K.

Po kurzu prvního stupně ve Velkém Meziříčí se mi hodnoty bílých krvinek po dlouhé době chemoterapie zvedly úplně do normálu. Tomu já říkám názorná výuka. ...

H.

Přestože již nějakou dobu cvičím taiiji a jiné čchi-kungové sestavy, byl pro mě Váš kurz ve své hloubce velmi přínosný a obohacující. Je to nakopnutí, které jsem potřebovala k tomu, abych cvičila mnohem pilněji:-). Děkuji a přeji příjemné dny.

J. L.

 

Časté otázky

  • Naučím se cítit energii i já?

    Ano, 90 % lidí energii díky cvičení dobře vnímá jako teplo, rozpínání, proudění, vibraci apod. Většina účastníků má již na kurzu první zkušenost s energií a díky vyučovaným technikám se její vnímání rychle zlepšuje. Pouze asi 10 % lidí energii vnímá velmi slabě nebo vůbec, což ale ještě neznamená, že energie na organismus nepůsobí.  

  • Zvládnu kurz?

    Ano, kurzy navštěvují i lidé ve vysokém věku, lidé s různými onemocněními nebo lidé s fyzickým hendikepem. Účast na kurzu nevyžaduje dobrou fyzičku, cvičení představuje buď jemné, pomalé pohyby, nebo techniky zcela bez pohybu. Cvičení lze také přizpůsobit možnostem účastníků. 

  • Kdy přijdou výsledky?

    To je velmi individuální a záleží na očekávaném cíli cvičení a počátečním stavu praktikujícího. Stává se, že již na kurzu je zřetelně vnímána energie nebo že hned po kurzu dochází ke zlepšení zdravotních potíží, někdy i výraznému. Obvykle je však třeba praktikovat cviky po určitou dobu a ke zlepšení dochází postupně, v závislosti na délce a intenzitě cvičení. Zlepšení zdraví je prvním projevem cvičení. 

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Ctěnická 695/13
Praha 9
190 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.