Profesor Xu Mingtang (USA)

Mistr Xu Mingtang je ředitelem amerického institutu "Kundawell", v Seattlu (USA), prezidentem Mezinárodního charitativního fondu "Mingtang", ředitelem Pekingského medicinského výzkumného institutu Kundawell (CN), člen odboru vnějších způsobů léčby čínské asociace TCM, místopředsedou Světové akademické společnosti pro lékařský qigong, zakladatelem metody Image Medicine, autorem knih, brožur a školicích materiálů.

Mistr Xu Mingtang je současným Velmistrem a držitelem linie školy Zhong Yuan Qigong, systému který je starý tisíce let. Pochází ze starověké šamanské a kungfu rodiny, úzce spojené s klášterem Shaolin v provincii Henan v Číně. Mistr je dnes jedním z předních učitelů a léčitelů čínské medicíny. Vyučoval systém ZY Qigong více než 40.000 studentů nejméně v 17 zemích světa a dohlíží na kliniky po celém světě.

V bodech:

•  prof. Xu Mingtang se narodil 29. května 1963 v Puyang, v provincii Henan v Číně.
• 1979 -1983: Navštěvoval Vysokou školu dopravy a spojů v Xianu, získal bakalářský titul v oboru počítačových programů.
• 1985-1987: studium na Pekingské univerzitě, získal magisterský titul v oboru počítačových programů.
• 1987-1991: zaměstnán v Čínské akademii věd jako vývojář softwaru.
• 1992-1999: generální ředitel Ukrainsko-čínské "Da-U" LLC.
• 2000-2006: ředitel Centra lékařských umění čínské medicíny v Seattlu, Washington (USA), ředitel amerického institutu Kundawell
• 2006-dosud: ředitel výzkumu v Pekingu Kundawell Medical Institute.

• Při hrubém odhadu, profesor Xu Mingtang úplně vyléčil více než 10.000 případů těžce léčitelných onemocnění všech typů s použitím diagnostických a léčebných metod Image Medicine. Současně vyškolil přibližně 50.000 studentů v léčebných a zdraví prospěšných dovednostech Image Medicine.
• Během své klinické praxe Image Medicine v šesti zemích, během více než dvou desetiletí, profesor Xu pozoroval četné případy okamžitých nebo jinak "zázračných" uzdravení. Úspěšně léčil Crohnovu nemoc, atrofie, onemocnění krční páteře, astma, dětskou epilepsii, hluchotu, slepotu v důsledku nemoci, infarkt a jeho komplikace, cukrovku a mnoha dalších nemocí.

Životopis

Profesor Xu Mingtang se narodil v rodině známých lékařů a znalců bojových umění v provincii Henan a zachoval rodinnou tradici. Studoval čínskou medicínu, šamanské praktiky a bojová umění ještě před zahájením své diagnostické práce v nemocnici, kde jeho otec, který byl chirurgem, působil jako ředitel. Mistr Xu Mingtang sledoval otce při práci od sedmi let. Jeho otec mohl jeho diagnostické schopnosti posuzovat pomocí diagnostických testů západní medicíny. Jeho diagnostické schopnosti byly tak přesné, že mu bylo dovoleno samostatně vyšetřovat pacienty už ve čtrnácti letech. O dva roky později odešel z domova studovat informatiku na prestižní Xian Jiaoda University.

Ve volném čase však nadále vyšetřoval pacienty a jeho schopnosti diagnostiky a léčení se dále zlepšovaly. Po ukončení studií se vrátil do provincie Henan a intenzivně trénoval na místech známých jejich léčivou mocí: v jeskyních Longmen, v Chrámu bílého koně, v horách Oblaků a mlhy a v klášteře Shaolin. Na naléhání otce a jeho učitele pak pokračoval ve studiu v oboru výpočetní techniky na Pekingské univerzitě. Poté byl zaměstnán jako inženýr a vrchní ředitel projektu v softearové laboratoři Národní akademie věd v Číně. Strávil však každou volnou chvíli cvičením ZY Qigong a v roce 1988 založil čínské sdružení ZY Qigong.

O rok později byl jmenován docentem čínského výzkumného ústavu pro lidský skrytý potenciál. V roce 1991 se rozhodl zaměřit svůj život na ZY Qigong. Opustil prestižní pozici v Číně a začal učit v Rusku. Během několika let vyučoval ZY Qigong v celém bývalém Sovětském svazu a Východní Evropě. Seznam jeho pacientů stále exponenciálně rostl a zahrnoval také kulturní, firemní, sportovní a vládní elitu. V průběhu dalších deseti let Mistr Xu Mingtang založil Kyjevskou kliniku tradiční medicíny a Akademii orientální kultury a medicíny ukrajinské národní akademie věd, zahrnující studijní programy pro studenty lékařských fakult a zdravotníky. Profesor Xu Mingtang je spjat také s Laboratoří pro výzkum lidského mozku a moskevskou univerzitou. V Číně získal profesůru na Chinese and Western Medical Joint Hospital of the Beijing Chinese Medicine University. Kromě toho je členem představenstva a speciálním konzultantem Světové akademické společnosti pro lékařský Qigong na Pekingské univerzitě tradiční čínské medicíny. V současné době, i když se i nadále věnuje výuce a léčí pacienty na celém světě, tráví většinu svého času v institutu Kundawell, který založil v Pekingu v roce 2008. Institut Kundawell se specializuje na výzkum a léčbu pacientů s nejtěžšími a "neléčitelnými" nemocemi, za použití metod Image Medicíne v kombinaci s tradiční čínskou medicínou.

Výše uvedený text byl zpracován s využitím veřejných oficiálních materiálů o prof. Xu Mingtang, které jsou uvedeny na stránkách www.kundawell.com, kde lze najít i další informace.


 

 

Prof. Xu Mingtang a Petr Kochlík, retreat v Shaolinu, Čína 2009

V roce 2017 při předávání diplomů na závěr studia Image Medicine v Beijing Medical Research Kundawell Institute. (Foto Igor Pavlovič, Kundawell).

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Ctěnická 695/13
Praha 9
190 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.