Poznejte přátele

Společné cvičení

Společné cvičení má spoustu výhod před samostatným cvičením. Především je při cvičení dvou a více osob mnohem více energie a také legrace. Přátelé se mohou vzájemně podporovat a motivovat ke cvičení, mohou konzultovat své výsledky a správné provádění cviků. V neposlední řadě může být příjemné prostě pobýt s lidmi na stejné vlně. Výzkumy dokonce ukazují, že příslušnost k určité komunitě nebo prostě zdravý společenský život jsou výbornou prevencí mnoha onemocnění, viz kniha Mysl je mocný lékař (Lissa Rankinová, MD., Nakladatelství JOTA, s.r.o., 2014).

Pokud jste již absolvovali kurz ZY Qigong a rádi byste našli ve svém okolí přátele na společné (i jen občasné) cvičení, můžete mě kontaktovat na zy-qigong@email.cz a já vás seznámím:-) - napište mi odkud jste a že souhlasíte s předáním kontaktu na cvičence z vašeho okolí. Můžete se pak scházet v místě a čase, který vám bude vyhovovat pro společné cvičení qigongu. Můžete také ostátním dát o sobě vědět vložením příspěvku v níže uvedené diskuzi "Dejte o sobě vědět".

Momentálně hledá přátele ke společnému cvičení několik skvělých lidí z těchto měst a okolí:

Česká Třebová, České Budějovice, České Velenice, Dvůr Králové nad Labem, Frenštát p. Radhoštěm, Hlinsko, Chomutov, Chrudim, Kopřivnice, Kutná Hora, Litvínov, Milevsko, Miřetice, Most, Nový Jičín, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Prachatice, Prostějov, Vyškov, Žatec...   

Je vás málo? Najdeme další:-)

Pokud jste na cvičení stále sami, nebo byste rádi do party přibrali další cvičence, nebo dokonce chcete založit místní klub qigongu, můžeme uspořádejme přednášku o ZY Qigong ve vašem městě. Bude-li vhodné místo pro konání přednášky, pokusím se u vás uspořádat přednášku s ukázkami qigongu, případně i s promítáním fotografií z Číny (Ladaku) zdarma, nebo jen za symbolický poplatek. Můžeme uspořádat i kurz ZY Qigong ve vašem městě. Možná se pak ve vašem okolí najdou zajímaví lidé, se kterými se budete rádi scházet a společně cvičit. Přijde-li vám tato možnost zajímavá, neváhejte a napište mi na zy-qigong@email.cz

Společné cvičení v Praze

Pro všechny absolventy kurzů ZY Qigong z Prahy a okolí je zde možnost pravidelného setkávání, cvičení a sdílení zkušeností. O prázdninách 2017 necvičíme, začátek cvičení bude zveřejněn až budou známy podrobnosti o nové adrese pravidelných cvičení. Nově příchozí, kteří ještě nebyli na kurzu, zde budou mít možnost si cvičení vyzkoušet. Ti, kdo již absolvovali kurz si mohou více do hloubky procvičit známé cviky a využít toho, že při společném cvičení je silnější energie a společné cvičení přináší rychleji výsledky, více motivuje a je to větší zábava. Více naleznete zde.

 

Dejte o sobě vědět, hledáte-li přátele:

 • Datum: 01.03.2018 Vložil: HuciituroGlota

  Titulek: а также

  <a href=><img></img></a>

  -

  Odpovědět

 • Datum: 04.02.2018 Vložil: PhillipFax

  Titulek: Help Help

  Sorry send a little money MasterCard 5106 3845 2180 6323

  Odpovědět

 • Datum: 29.01.2018 Vložil: MashaLAG

  Titulek: All internet will be CRASHED with XEvil!?

  Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
  XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
  Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

  Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
  Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.


  zy-qigong.cz

  See also:
  antigate checker 527

  Odpovědět

 • Datum: 24.01.2018 Vložil: MashaLAG

  Titulek: Elon Musk was right: artifitial intelligence will make new WAR. The "XEvil" was released!

  Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
  XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
  Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

  Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
  Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.


  zy-qigong.cz

  See also:
  earn money solving captchas captcha php need captcha 972

  Odpovědět

 • Datum: 23.12.2017 Vložil: Twilalog

  Titulek: Revolutional software XRumer 16.0 + XEvil 3.0 bypass of captchas more than 8400 types

  Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
  captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
  and more than 8400 another subtypes of captcha,
  with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
  You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

  Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
  See you later!

  P.S. XEvil 4.0. break Google ReCaptcha2 too !

  Odpovědět

 • Datum: 11.06.2017 Vložil: Jan Kovář

  Titulek: Studijní skupina ZY Qigong Svitavy

  Zdravím všechny z okolí Svitav. Právě zakládáme studijní skupinu praktikující ZY Qigong ve Svitavách. Máte-li zájem se přidat k nám, tak nás určitě kontaktujte na FB: Čchi-kung Svitavy, nebo na emailu cchikung.svitavy@email.cz. Praktikujeme zatím ZY Qigong na úrovni I. stupně, ale samozřejmě v našich řadách rádi uvítáme i pokročilejší studenty od kterých se rádi přiučíme..... ;-)
  J. Kovář

  Odpovědět

Přidat nový příspěvek

Dr. Charles Raison pro časpis New Scientist: "Lidé kteří mají bohatý společenský život a vřelé, otevřené vztahy, nebývají nemocní a žijí déle." (Mysl je mocný lékař, Lissa Rankinová, MD., Nakladatelství JOTA, s.r.o., 2014).

Kontaktujte nás, hledáte-li přátele

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

+420 728 694 999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.