Absolventi kurzu obdrží vždy certifikát o absolvování opravňující k účasti na kurzu vyššího stupně a k získání slev. Učební pomůcky a kvalitní čínský čaj v ceně kurzu. Aktuálně lze na kurzu zakoupit také některé knihy o ZY Qigong (II. stupeň, III. stupeň, IV. stupeň a Úvod do Image Medicine). 

Zájemcům mohu zaslat též dárkový poukaz, v pdf nebo profesionálně vytištěný na kvalitním papíru, kterým pak můžete potěšit své blízké.

Zkušenosti účastníků si můžete přečíst zde

Mentální a energetický koučink i pro korporátní klienty viz www.petrkochlik.cz

Kalendář akcí

Záznamy: 1 - 8 ze 8

Nejčastější otázky

  • Zatím nevnímám energii, nevadí?

    Vůbec ne. Na kurzu I. stupně se dozvíte a naučíte jak energii (qi) vnímat a jak s ní pracovat. Nejsou třeba žádné zkušenosti nebo schopnosti.

  • Nevadí, že nemám dobrou fyzičku?

    Nevadí. ZY Qigong není fyzicky náročný a jednotlivé cviky lze přizpůsobit i lidem nemocným a hendikepovaným. Může tedy cvičit mladý a zdravý člověk, ale i senior s omezenými možnostmi. Každý si najde svůj cíl ve cvičení a svoje tempo.

  • Kdy se projeví výsledky?

    To je značně individuální. Někdy se dostaví požadované výsledky prakticky ihned, častěji je však třeba se věnovat cvičení pravidelně po určitou dobu. Záleží také na tom, jakého cíle chcete dosáhnout.  

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

+420 728 694 999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.