PRAVIDELNÉ CVIČENÍ ZY QIGONG S PETREM

07.09.2021 19:00

Potřebujete pravidelnou motivaci ke cvičení? Společně si zacvičit, osvěžit si cviky z kurzu, ujasnit si způsob jejich provádění, využít sílu skupiny, dovídat se nové věci a jít stále dál? Být v kontaktu? Pro vás všechny je určen program "ZY QIGONG S PETREM"A... ano, energie funguje i na dálku...:-). Připojit se můžete kdykoli a uhradit poměrnou částku kurzovného.

CO: Program zahrnuje:

pravidelné online cvičení 1x týdněPo letních prázdninách opět začneme v úterý 7.9.2021. Podrobnosti včas zde a v newsletteru.

- dostanete emailem neveřejný záznam z každého cvičení pro shlédnutí v čase, který vám vyhovuje

- možnost členství ve skupině "ZY QIGONG S PETREM" na WhatsApp, kde jsou sdíleny aktuální informace a odkazy na videa. Tato skupina je úzce zaměřena na ZY Qigong a společnou praxi qigongu. 

KDY: Od 7.9.2021 budeme pokračovat každé úterý hodina bude upřesněna (zřejmě 19:00 - 20:30 hod). Připojit se k nám můžete kdykoli. 

KDE: Kdekoli se připojíte online prostřednictvím aplikace zoom (link ke stažení zdarma zašlu). 

KURZOVNÉ: 1000 Kč za čtvrt roku, aktuálně září-listopad 2021 (13 setkání). I v průběhu čtvrtletního předplatného období se lze připojit.

PŘIHLÁŠENÍ: Nezávazně na mém emailu zy-qigong@email.cz nebo vyplněním přihlášky na webu níže. Závazně přihlášeným pak zašlu link pro připojení se k výuce a do chatu na WhatsAppu.

Zpět

Přihlášení na cvičení ZY QIGONG S PETREM

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte podrobné informace:

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.