Kurz II. - UTIŠENÍ, ŠTĚSTÍ, SÍLA - Praha

25.05.2024 09:30

Kurz pro mírně pokročilé - pro absolventy kurzu I. st. ZY Qigong pro začínající.

 

JE MOŽNÁ ÚCAST ONLINE - živý přenos s možností dotazů atd., jako osobně

Online bude přenášen pouze pohled na lektora a výukové materiály. Nebudou vidět účastníci v sále (GDPR).

 

Navazující kurz pro absolventy I. stupně. Nové přípravné cviky harmonizují principy jin a jang, odstraňují stagnace qi a krve, očišťují tělo od nemocné energie a doplňují čistou qi.... Nové hlavní cviky - naučíte se i několik dříve tajných technik "dýchání tělem", které můžete využít pro zdraví i spirituální rozvoj. Budeme se věnovat dosažení hlubšího stavu qigongu - stavu Ticha, v němž je možné si dobře odpočinout a dosáhnout stavu štěstí - bez rušivých myšlenek a starostí. Na druhém stupni pracujeme také s qi (čchi) světla, s jejíž pomocí zlepšujeme funkci jednotlivých orgánů (technika z Image Medicine), aktivujeme střední dantian (tan-tchien) a posilujeme zde mysl, její sílu, vůli a stabilitu, zlepšujeme naše emoce a zvyšujeme úroveň shen.  

 

Druhý stupeň nění těžší než první, obsahuje jen nové techniky, které vás mohou dovést zase dál a hlouběji.

 

KDY: Víkend 25.-26.5.2024 So 9:30 - 17:00 hod, Ne 9:30 - 17:00 hod.

Přestávka na oběd 12:30-14:00 hod.

 

KDE: Osobně Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. 

Online - současně je možné se zúčastnit online z Vašeho domova, nebo odkudkoli, kde máte dobré připojení k internetu. Přihlášení obdrží link na Zoom, z něhož lze zdarma stáhnout tuto aplikaci a současně se připojit k výuce. 

Online bude přenášen pouze pohled na lektora a výukové materiály. Nebudou vidět účastníci v sále (GDPR). Bez záznamu.

 

KURZOVNÉ: 4999 Kč (nebo kurzovné se slevou). Lze také uhradit jen zálohu 1000 Kč a doplatit kurzovné na místě v hotovosti. Variantu si vyberete při platbě. 

Po absolvování získáte certifikát (s Vaším jménem a podpisem lektora), výukové obrazové materiály a přístup k materiálům na webu ke stažení. Dále budete mít možnost pokračovat v rozvoji a studiu na vyšších úrovních a při pravidelném online cvičení. 

 

Sleva 10 %     - kurzovné 4499 - pro členy spolku ZYQ ČR (sleva 10 % se sčítá s dalšími slevami).

Sleva 30 %     - kurzovné 3499 - penzisté, invalidé, rodiče na RD, studenti, zvl. důvod*  

Sleva 50 %     - kurzovné 2499 - poprvé opakující II. st. (druhé a další opakování již zdarma)   

 

*Zvláštní důvod - pokud cítíte, že ZY Qigong je přesně pro Vás a chcete se mu vážně věnovat, třeba pro zlepšení zdraví, ale Vaší jedinou překážkou v účasti je aktuální tíživá fin. situace. 

 

S SEBOU: S sebou na kurz si vezměte přezůvky bez podpatků, pohodlné oblečení a chuť naučit se něco nového;-). Při online výuce se mohou hodit sluchátka, aby Vás nic doma nerušilo.

 

PODROBNÉ INFORMACE: 

Všem přihlášeným zašlu podrobné informace emailem. Nezávazně se můžete přihlásit přes formulář níže nebo na emailu zy-qigong@email.cz. Na tomto emailu dostanete také informace o možnostech úhrady kurzovného.

Zpět

Nezávazné přihlášení na kurz II. st. ZY Qigong v Praze 27.-28.5.2024

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Ctěnická 695/13
Praha 9
190 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.