Víkendový ONLINE Kurz I. stupně pro začínající

20.03.2021 09:30

Naučte se účinně doplnit energii a zbavit se únavy, utišit mysl a zbavit se stresu, zlepšit paměť, regulovat krevní tlak, odstranit bolest zad, prostě cítit se lépe... a mnohem víc. Poznejte tajemství mládí a vitality dávných čínských mistrů. Staletími ověřené metody, které přesně zapadají do dnešní rychlé doby plné napětí.

Žádné krkolomné pozice a dlouhé sestavy. Poznejte skutečně funkční techniky založené na zcela jiných principech. Cvičení není fyzicky náročné a je vhodné pro všechny věkové kategorie, i pro nemocné a hendikepované. 

KDY: Víkend 20.-21.3.2021, sobota a neděle 9:30 - 17:00 hod. 

KDE: ONLINE v pohodlí a bezpečí Vašeho domova, nebo kdekoli se připojíte. Bez obav, bez roušek... 

Výuka bude probíhat v prostředí aplikace zoom, kterou jednoduše, zdarma stáhnete do svého počítače, tabletu nebo smartphonu z odkazu, který vám zašlu emailem. Přes zoom se můžeme vidět i slyšet, mohu vás tedy i opravit a reagovat na vaše otázky jako při osobní výuce. Pro dotazy lze využít také chat a to i neveřejně, jen mezi účastníkem a lektorem. Přes obrazovku vám mohu ukázat všechny výukové obrázky a fotografie jako při osobním setkání. A energie? Ano, i tu lze přenášet neomezeně daleko;-). Více si řekneme na kurzu… 

KURZOVNÉ: Kurzovné je 3999 Kč (pokud se na vás nevztahuje sleva). Absolventi obdrží emailem certifikát o absolvování v pdf, výukové video, výukové obrazové materiály a přístup k materiálům na webu ke stažení. Dále mají možnost pokračovat v rozvoji a studiu na vyšších úrovních. 

Sleva 30 %     - kurzovné 2799 - studenti, rodiče na RD

Sleva 50 %     - kurzovné 1999 - senioři, invalidé, poprvé opakující I. st.  

Dalších 10 %  - sleva pro členy spolku ZYQ ČR (sleva se sčítá s dalšími slevami).

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Je třeba se přihlásit přes online formulář níže nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz, a na základě odeslané nezávazné přihlášky získáte bližší informace o kurzu a způsobu závazného přihlášení.  

Zpět

Přihlášení na víkendový online kurz I. st. 20.-21.3.2021

Vyplňte prosím níže uvedené údaje a emailem nezávazně obdržíte podrobnosti o kurzu a způsobu závazného přihlášení:

Reference:

Qigong mi změnil každodenní fungování způsobem, který nemá obdoby. Zkoušel jsem mnohé v životě, ale toto je zkutečně unikátní věc. Qigong mě (a to říkám po osmi dnech kdy jsem se ho poprvé dotknul) osvobodil.  Díky Vám.

P. S.

Když některý den cvičím qigong, potřebuji pak v noci méně spánku. Obvykle spím tak 9 - 11 hodin (když nemám ráno povinnosti), po dnu kdy cvičím se probudím tak po 5 - 7 hodinách. Druhá zvláštní věc je, že většinou mám po cvičení (někdy i jindy) chuť se hýbat, nebo spíš "tančit".

M.T.

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.