Večerní ONLINE Kurz I. stupně pro začínající

24.02.2021 18:30

Naučte se účinně doplnit energii a zbavit se únavy, utišit mysl a zbavit se stresu, zlepšit paměť, regulovat krevní tlak, odstranit bolest zad, prostě cítit se lépe... a mnohem víc. Poznejte tajemství mládí a vitality dávných čínských mistrů. Staletími ověřené metody, které přesně zapadají do dnešní rychlé doby plné napětí.

Žádné krkolomné pozice a dlouhé sestavy. Poznejte skutečně funkční techniky založené na zcela jiných principech. Cvičení není fyzicky náročné a je vhodné pro všechny věkové kategorie, i pro nemocné a hendikepované. 

KDY: Od 24.2.2021 do 14.4.2021, Každou středu 18:30 - 20:30 hod (16 hodin). 

KDE: ONLINE v pohodlí a bezpečí Vašeho domova, nebo kdekoli se připojíte. Bez obav, bez roušek... 

Výuka bude probíhat v prostředí aplikace zoom, kterou jednoduše, zdarma stáhnete do svého počítače, tabletu nebo smartphonu z odkazu, který vám zašlu emailem. Přes zoom se můžeme vidět i slyšet, mohu vás tedy i opravit a reagovat na vaše otázky jako při osobní výuce. Pro dotazy lze využít také chat a to i neveřejně, jen mezi účastníkem a lektorem. Přes obrazovku vám mohu ukázat všechny výukové obrázky a fotografie jako při osobním setkání. A energie? Ano, i tu lze přenášet neomezeně daleko;-). Více si řekneme na kurzu… 

KURZOVNÉ: První dvouhodinová lekce je pro vás zcela ZDARMA. Vyzkoušíte si online formu výuky, mě jako lektora i cvičení a naučíte se spoustu užitečných věcí. Kurzovné můžete uhradit až po této první lekci. Když budete chtít pokračovat dál a jsem si jistý, že ano, uhradíte kurzovné, 3999 Kč (nebo kurzovné se slevou). Absolventi obdrží emailem certifikát o absolvování v pdf, výukové video, výukové obrazové materiály a přístup k materiálům na webu ke stažení. Dále mají možnost pokračovat v rozvoji a studiu na vyšších úrovních.

Sleva 30 %     - kurzovné 2799 - studenti, rodiče na RD

Sleva 50 %     - kurzovné 1999 - senioři, invalidé, poprvé opakující I. st.  

Dalších 10 %  - sleva pro členy spolku ZYQ ČR (sleva se sčítá s dalšími slevami).

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Je třeba se přihlásit přes online formulář níže nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz, a na základě odeslané nezávazné přihlášky získáte bližší informace o kurzu a způsobu závazného přihlášení.  

 

Zpět

Přihlášení na online kurz 24.2.-14.4.2021

Vyplňte prosím níže uvedené údaje a emailem nezávazně obdržíte podrobné informace o kurzu a způsobu závazného přihlášení.

Reference

Ačkoliv jsem přišla na kurz jako úplný začátečník, který nevěřil na účinky, tak musím uznat, že jsem zaregistrovala plno změn, které mě potěšily. Jako třeba zlepšení zraku, afrodiziakální účinky, jím méně (na kurzu jsem překvapivě neměla hlad a jedla jsem více měně ze zvyku...

E.P.

... několik lidí mi po víkendovém kurzu řeklo, že zářím, mám hezkou pleť i vlasy a vypadam mladší:) první potvrzení účinku. Děkuji za skvělé vedení, určitě chci pokračovat ve cvičeni.

E. B.

Rozhovor pro pořad Cesty k sobě, jaro 2019: Petr Kochlík, Qigong - rychlá a pohodlná cesta ke zdraví  

Články:

Časopis ve hvězdách, č. 97, červenec a srpen 2020, Posilování naší obranyschopnosti 

Časopis Ve hvězdách č. 91, červenec a srpen 2019, Tajemství cvičení bez pohybu

Další články zde

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.