Víkendový ONLINE Kurz I. stupně pro začínající

12.06.2021 09:30

Naučte se účinně doplnit energii a zbavit se únavy, utišit mysl a zbavit se stresu, zlepšit paměť, regulovat krevní tlak, odstranit bolest zad, prostě cítit se lépe... a mnohem víc. Poznejte tajemství mládí a vitality dávných čínských mistrů. Staletími ověřené metody, které přesně zapadají do dnešní rychlé doby plné napětí.

Žádné krkolomné pozice a dlouhé sestavy. Poznejte skutečně funkční techniky založené na zcela jiných principech. Cvičení není fyzicky náročné a je vhodné pro všechny věkové kategorie, i pro nemocné a hendikepované. 

KDY: Sobota a neděle 12.-13.6.2021 (So a Ne 9:30-17 hod). 

KDE: ONLINE v pohodlí a bezpečí Vašeho domova, nebo kdekoli se připojíte. Bez obav, respirátorů... s neveřejným záznamem kurzu do Vaší emailové schránky.

Výuka bude probíhat v prostředí aplikace zoom, kterou jednoduše, zdarma stáhnete do svého počítače, tabletu nebo smartphonu z odkazu, který vám zašlu emailem. Přes zoom se můžeme vidět i slyšet, mohu vás tedy i opravit a reagovat na vaše otázky jako při osobní výuce. Pro dotazy lze využít také chat a to i neveřejně, jen mezi účastníkem a lektorem. Přes obrazovku vám mohu ukázat všechny výukové obrázky a fotografie jako při osobním setkání. A energie? Ano, i tu lze přenášet neomezeně daleko;-). Více si řekneme na kurzu… 

KURZOVNÉ: 3499 Kč (nebo kurzovné se slevou), kurzovné lze uhradit ve splátkách.

Absolventi obdrží emailem certifikát o absolvování v pdf, výukové video, výukové obrazové materiály a přístup k materiálům na webu ke stažení. Dále mají možnost pokračovat v rozvoji a studiu na vyšších stupních a dalších akcích. 

Sleva 30 %     - kurzovné 2449 - studenti, rodiče na RD

Sleva 50 %     - kurzovné 1749 - senioři, invalidé, poprvé opakující I. st.  

Dalších 10 %  - sleva pro členy spolku ZYQ ČR (sleva se sčítá s dalšími slevami).

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Je třeba se přihlásit přes online formulář níže nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz, a na základě odeslané nezávazné přihlášky získáte bližší informace o kurzu a způsobu závazného přihlášení.  

Zpět

Přihlášení na víkendový kurz I. st. ZY Qigong 12.-13.6.2021

Vyplňte prosím níže uvedené údaje a emailem nezávazně obdržíte podrobné informace o kurzu a způsobu závazného přihlášení:

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.