Víkendový kurz II. stupně pro mírně pokročilé - ONLINE

17.04.2021 09:30

Kurz pro absolventy kurzu I. stupně. Pojďte prohloubit své znalosti a schopnosti. Na druhém stupni jdeme do hlubšího stavu qigongu - stavu Ticha, v němž si můžeme odpočinout od myšlenek a stresu a zlepšit naše emoce. Tím současně dochází ke zvýšení samoléčivých schopností těla. Posílíme svou mysl, i proto, abychom necítili obavy z toho, co vše život může přinést, a abychom se naopak cítili šťastnější. Naučíme se pracovat se qi světla pro zlepšení práce orgánů a pro zvýšení úrovně své duše. 

Druhý stupeň není těžší, jen přináší nové cviky a nové možnosti rozvoje a práce na svém zdraví. 

KDY: Víkend 17.-18.4.2021, SO a NE 9:30-17:00 hod. 

KDE: ONLINE v pohodlí a bezpečí Vašeho domova, nebo kdekoli se připojíte. Bez obav, bez respirátorů... 

Výuka bude probíhat v prostředí aplikace zoom, kterou jednoduše, zdarma stáhnete do svého počítače, tabletu nebo smartphonu z odkazu, který vám zašlu emailem. Přes zoom se můžeme vidět i slyšet, mohu vás tedy i opravit a reagovat na vaše otázky jako při osobní výuce. Pro dotazy lze využít také chat a to i neveřejně, jen mezi účastníkem a lektorem. Přes obrazovku vám mohu ukázat všechny výukové obrázky a fotografie jako při osobním setkání. A energie? Ano, i tu lze přenášet neomezeně daleko;-). Více si řekneme na kurzu… 

KURZOVNÉ: 3499 Kč (nebo kurzovné se slevou)

Absolventi obdrží emailem certifikát o absolvování v pdf, výukové obrazové materiály a přístup k materiálům na webu ke stažení. Dále možnost pokračovat v rozvoji a studiu na vyšších úrovních. 

Sleva 30 %     - kurzovné 2449 - studenti, rodiče na RD

Sleva 50 %     - kurzovné 1749 - senioři, invalidé, poprvé opakující I. st.  

Dalších 10 %  - sleva pro členy spolku ZYQ ČR (sleva se sčítá s dalšími slevami).

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Je třeba se přihlásit přes online formulář níže nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz, a na základě odeslané nezávazné přihlášky získáte bližší informace o kurzu a způsobu závazného přihlášení.  

Zpět

Přihlášení na víkendový kurz ZY Qigong II. st. 17.-18.4.2021 - ONLINE

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte bližší informace o kurzu a způsobu závazného přihlášení

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.