Večerní ONLINE seminář "ENERGIE"

25.11.2020 18:30

Výběr technik pro "dobití baterií", odstranění únavy a načerpání sil. Techniky pro použití v klidu domova, ale i ve víru všedního dne, v kanceláři, prostředcích hromadné dopravy nebo nákupním centru. Jak nepozorovaně nabírat energii při pracovní poradě nebo cestou z práce? Lze bez povšimnutí čerpat energii třeba i během nakupování v supermarketu? Naučte se nabírat energii kdekoli se právě nacházíte. 

Škola ZY Qigong patří mezi vyšší úrovně qigongu a vyučuje zejména tzv. tichý qigong. Tyto cviky nevyžadují žádný nebo jen jednoduchý pohyb a svojí účinností daleko přesahují pohybové formy. Současně lze takto mnohem lépe vyučovat i online, na rozdíl od cviků zahrnujících množství pohybů a tělesných pozic. 

KDY: středa 25.11.2020, 18:30 - 20:00 hod.

KDE: ONLINE v pohodlí a bezpečí Vašeho domova, nebo kdekoli se připojíte. Bez obav, bez roušek... 

Výuka bude probíhat v prostředí aplikace zoom, kterou jednoduše, zdarma stáhnete do svého počítače, tabletu nebo smartphonu z odkazu, který Vám zašlu emailem. Přes zoom se můžeme vidět i slyšet, mohu vás tedy i opravit a reagovat na vaše otázky jako při osobní výuce. Pro dotazy lze využít také chat a to i neveřejně, jen mezi účastníkem a lektorem. Přes obrazovku vám mohu ukázat všechny výukové obrázky a fotografie jako při osobním setkání. A energie? Ano, i tu lze přenášet neomezeně daleko;-). Více si řekneme na semináři… 

KURZOVNÉ: 700 Kč. (Při současné účasti na semináři "ENERGIE" 25.11. a "IMUNITA" 2.12. cena jen 1200 Kč za oba semináře).

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Je třeba se přihlásit přes online formulář níže nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz, a na základě odeslané nezávazné přihlášky získáte bližší informace o semináři. 

Systém ZY Qigong se rozvíjel v Číně více než 7 tisíc let. Mimo jiné pro sílu svých metod však patřil až do konce 20. století mezi tajné znalosti, což se dnes postupně mění. Metody výuky ve škole ZY Qigong jsou zcela odlišné od výuky třeba v taiji a u běžně známých cviků qigongu (čchi-kungu) a umožňují studentům rychleji pochopit podstatu technik a především získat vlastní zkušenost a dovednosti v práci s životní energií (qi). 

Další informace na youtube a v časopisových článcích:

Rozhovor pro pořad Cesty k sobě, jaro 2019: Petr Kochlík, Qigong - rychlá a pohodlná cesta ke zdraví  

Časopisové články viz galerie

Zpět

Přihlášení na seminář "ENERGIE"

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte podrobné informace o semináři a způsobu závazného přihlášení:

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.