Večerní online kurz III. stupně pro pokročilé - ONLINE

21.04.2021 18:30

Přihlašování ukončeno

Kurz pro absolventy I. a II. stupně. Třetí stupeň je nazýván cestou k moudrosti. Budeme aktivovat horní dantian, centrum uvnitř mozku, mluvit o stavu Pauzy - hlubokém stavu qigongu, který mění a uzdravuje tělo a je považován za bránu ke spirituálnímu rozvoji. Probereme také úrovně rozvoje těla, energie a duše, nesmrtelnost, ale i otázky týkající se smrti. Naučíte se nové přípravné a hlavní cviky. Sedmý přípravný cvik můžete využít pro utišení mysli a regeneraci nervového systému, aktivaci 3. oka... Z hlavních cviků probereme mj. také bi gu shi qi - cvik umožňující být delší dobu bez fyzické potravy a vyčistit tak a uzdravit tělo, normalizovat hmotnost, zklidnit mysl a dosáhnout hlubších stavů vědomí. 

KDY: Od 21.4.2021 do 2.6.2021, Každou středu 18:30 - 20:30 hod (14 hodin).

KDE: ONLINE v pohodlí a bezpečí Vašeho domova, nebo kdekoli se připojíte. Bez obav, bez roušek... 

Výuka bude probíhat v prostředí aplikace zoom, kterou jednoduše, zdarma stáhnete do svého počítače, tabletu nebo smartphonu z odkazu, který vám zašlu emailem. Přes zoom se můžeme vidět i slyšet, mohu vás tedy i opravit a reagovat na vaše otázky jako při osobní výuce. Pro dotazy lze využít také chat a to i neveřejně, jen mezi účastníkem a lektorem. Přes obrazovku vám mohu ukázat všechny výukové obrázky a fotografie jako při osobním setkání. A energie? Ano, i tu lze přenášet neomezeně daleko;-). Více si řekneme na kurzu… 

KURZOVNÉ: Kurzovné je 3999 Kč (pokud se na vás nevztahuje žádná ze slev). Kurzovné lze uhradit ve splátkách. Absolventi obdrží emailem certifikát o absolvování v pdf, výukové obrazové materiály a přístup k materiálům na webu ke stažení. Lekce budou nahrávány a k dispozici bude neveřejný záznam, takže o nic nepřijdete, když se nebudete moci některé lekce zúčastnit. 

Sleva 30 %     - kurzovné 2799 - studenti, rodiče na RD

Sleva 50 %     - kurzovné 1999 - senioři, invalidé, poprvé opakující I. st.  

Dalších 10 %  - sleva pro členy spolku ZYQ ČR (sleva se sčítá s dalšími slevami).

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Je třeba se přihlásit přes online formulář níže nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz, a na základě odeslané nezávazné přihlášky získáte bližší informace o kurzu a způsobu závazného přihlášení.  

Zpět

Přihlášení na online kurz III. st. 21.4.-2.6.2021

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte podrobnosti o kurzu a závazném přihlášení (platbě):

Ahoj Petře, chtěli bychom ještě jednou poděkovat ... za ten 3. stupeň tento víkend. Pro mě to byl zatím nejlepší seminář, zcela výjimečný, jiný než všechny předchozí….

V.J.

...hodně mi to pomohlo zase v posunu dál. Včera jsem se jako u vytržení koukala na kostru uvnitř... tak to bylo nepopsatelné a hrozně zajímavé i pro mě, i když obvykle vím a "vidím", tohle bylo skutečně vidět.

S.R.

 

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.