Večerní ONLINE Kurz I. stupně pro začínající

19.04.2021 18:30

Přihlašování ukončeno

Naučte se účinně doplnit energii a zbavit se únavy, utišit mysl a zbavit se stresu, zlepšit paměť, regulovat krevní tlak, odstranit bolest zad, prostě cítit se lépe... a mnohem víc. Poznejte tajemství mládí a vitality dávných čínských mistrů. Staletími ověřené metody, které přesně zapadají do dnešní rychlé doby plné napětí.

Žádné krkolomné pozice a dlouhé sestavy. Poznejte skutečně funkční techniky založené na zcela jiných principech. Cvičení není fyzicky náročné a je vhodné pro všechny věkové kategorie, i pro nemocné a hendikepované. 

KDY: Od 19.4.2021 do 7.6.2021, každé pondělí 18:30 - 20:30 hod (16 hodin). 

KDE: ONLINE v pohodlí a bezpečí Vašeho domova, nebo kdekoli se připojíte. Bez obav, bez roušek... se záznamem lekce do Vaší emailové schránky.

Výuka bude probíhat v prostředí aplikace zoom, kterou jednoduše, zdarma stáhnete do svého počítače, tabletu nebo smartphonu z odkazu, který vám zašlu emailem. Přes zoom se můžeme vidět i slyšet, mohu vás tedy i opravit a reagovat na vaše otázky jako při osobní výuce. Pro dotazy lze využít také chat a to i neveřejně, jen mezi účastníkem a lektorem. Přes obrazovku vám mohu ukázat všechny výukové obrázky a fotografie jako při osobním setkání. A energie? Ano, i tu lze přenášet neomezeně daleko;-). Více si řekneme na kurzu… 

KURZOVNÉ: První dvouhodinová lekce je pro vás zcela ZDARMA. Vyzkoušíte si online formu výuky, mě jako lektora i cvičení a naučíte se spoustu užitečných věcí. Kurzovné můžete uhradit až po této první lekci a svojí zkušenosti, a to i na splátky. Když budete chtít pokračovat dál a absolvovat celý kurz, uhradíte kurzovné, 3499 Kč (nebo kurzovné se slevou), popř. první splátku, alespoň 1000 Kč..

Absolventi obdrží emailem certifikát o absolvování v pdf, výukové video, výukové obrazové materiály a přístup k materiálům na webu ke stažení. Dále mají možnost pokračovat v rozvoji a studiu na vyšších úrovních. 

Sleva 30 %     - kurzovné 2449 - studenti, rodiče na RD

Sleva 50 %     - kurzovné 1749 - senioři, invalidé, poprvé opakující I. st.  

Dalších 10 %  - sleva pro členy spolku ZYQ ČR (sleva se sčítá s dalšími slevami).

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Je třeba se přihlásit přes online formulář níže nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz, a na základě odeslané nezávazné přihlášky získáte bližší informace o kurzu a způsobu závazného přihlášení.  

Zpět

Přihlášení na online kurz I. st. 19.4.-7.6.2021

Vyplňte prosím níže uvedené údaje a nezávazně obdržíte bližší informace o kurzu a závazném přihlášení (platbě kurzovného):

REFERENCE:

Když některý den cvičím qigong, potřebuji pak v noci méně spánku. Obvykle spím tak 9 - 11 hodin (když nemám ráno povinnosti), po dnu kdy cvičím se probudím tak po 5 - 7 hodinách. Druhá zvláštní věc je, že většinou mám po cvičení (někdy i jindy) chuť se hýbat, nebo spíš "tančit".

M.T.

Strašně moc vám děkuji, za to co jste nám na kurzu ukázal. Než jsem k vám jel, zkoušel jsem si cvičit pouze podle knížky. Když jsem ale na kurzu ucítil energii pod rukama, byl jsem úplně u vytržení. Tohle jsem opravdu nečekal. Posunulo mě to o moc dál.

T.B.

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.