Večerní kurz II. stupně pro mírně pokročilé - ONLINE

18.01.2021 18:30

Pro absolventy kurzu I. stupně. Naučíte se přeměňovat qi na shen a tím posilovat svou mysl, sílu, vůli. S pomocí několika způsobů dýchání tělem můžete získat energii pro každou buňku Vašeho těla a dosáhnout stavu Ticha, který odstraňuje stres a přináší pocit štěstí.. Naučíte se pracovat se svými orgány podle principů wuxing, a s pomocí qi světla a metody "Probuzení" z Image Medicine zlepšovat jejich fungování. Začneme také budovat kanál uvnitř těla sloužící pro dosažení propojení těla, energie a duše...  

Na kurzu budou vyučovány i nové způsoby provádění cviků, které prof. Xu Mingtang zveřejnil v lednu 2021. 

KDY: Od 18.1.2021 do 1.3.2020, každé pondělí 18:30-20:30 hod, tedy 7x 2 hodiny.  

KDE: V pohodlí a bezpečí Vašeho domova, nebo kdekoli se připojíte. Bez obav, bez roušek... 

Výuka bude probíhat v prostředí aplikace zoom, kterou jednoduše, zdarma stáhnete do svého počítače, tabletu nebo smartphonu z odkazu, který Vám zašlu emailem. Přes zoom se můžeme vidět i slyšet, mohu vás tedy i opravit a reagovat na vaše otázky jako při osobní výuce. Pro dotazy lze využít také chat a to i neveřejně, jen mezi účastníkem a lektorem. Přes obrazovku vám mohu ukázat všechny výukové obrázky a fotografie jako při osobním setkání. A energie? Ano, i tu lze přenášet neomezeně daleko;-). Více si řekneme na kurzu… 

KURZOVNÉ: 3999 Kč. Absolventi obdrží emailem certifikát o absolvování v pdf, výukové video, výukové obrazové materiály a přístup k materiálům na webu ke stažení. 

Sleva 30 %     - kurzovné 2799 - studenti, rodiče na RD

Sleva 50 %     - kurzovné 1999 - senioři, invalidé, poprvé opakující I. st.  

Dalších 10 %  - sleva pro členy spolku ZYQ ČR (sleva se sčítá s dalšími slevami).

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Je třeba se přihlásit přes online formulář níže nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz, a na základě odeslané nezávazné přihlášky získáte bližší informace o kurzu a závazném přihlášení. 

Zpět

Přihlášení na večerní kurz II.st. ZY Qigong 18.1.-1.3.2021

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte podrobnosti o závazném přihlášení a kurzu:

Dobrý den Petře,
chtěla bych poděkovat za víkendový kurz Qi Gong II. Hodně nových informací, příjemná, klidná atmosféra i přes monitor hodně energie. Pro mě měl kurz vysokou hodnotu. Děkuji.
L.Š.

 

Nazval-li jsem pocity po společném cvičení na maratónu jako nesdělitelné, potom pro pocity na a po kurzu 2. stupně mi slova už chybí. ... Kurz 2. stupně měl pro mě jeden měřitelný výnos: upravil se mi krevní tlak do normálu, a to jsem léky záměrně vysadil již před kurzem, aby mi nebraly energii při cvičení. Začal jsem efektivněji pracovat. Práce jde sama od ruky a nevyřešené úkoly začaly ubývat geometrickou řadou. ... Děkuji Petře, za to, žes mi ukázal kudy.

P.S.

 

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.