Večerní kurz II. stupně pro mírně pokročilé - ONLINE

18.01.2021 18:30

Pro absolventy kurzu I. stupně. Naučíte se přeměňovat qi na shen a tím posilovat svou mysl, "sílu", vůli. S pomocí několika způsobů dýchání tělem můžete získat energii pro každou buňku Vašeho těla a dosáhnout stavu Ticha, který odstraňuje stres a přináší pocit štěstí.. Naučíte se pracovat se svými orgány podle principů wuxing, a s pomocí qi světla a metody "Probuzení" z Image Medicine zlepšovat jejich fungování. Začneme také budovat kanál uvnitř těla sloužící pro dosažení propojení těla, energie a duše...  

Na kurzu budou vyučovány i nové způsoby provádění cviků, které prof. Xu Mingtang zveřejnil v lednu 2021. 

KDY: Od 18.1.2021 do 1.3.2020, každé pondělí 18:30-20:30 hod, tedy 7x 2 hodiny.  

KDE: V pohodlí a bezpečí Vašeho domova, nebo kdekoli se připojíte. Bez obav, bez roušek... 

Výuka bude probíhat v prostředí aplikace zoom, kterou jednoduše, zdarma stáhnete do svého počítače, tabletu nebo smartphonu z odkazu, který Vám zašlu emailem. Přes zoom se můžeme vidět i slyšet, mohu vás tedy i opravit a reagovat na vaše otázky jako při osobní výuce. Pro dotazy lze využít také chat a to i neveřejně, jen mezi účastníkem a lektorem. Přes obrazovku vám mohu ukázat všechny výukové obrázky a fotografie jako při osobním setkání. A energie? Ano, i tu lze přenášet neomezeně daleko;-). Více si řekneme na kurzu… 

KURZOVNÉ: 3999 Kč. Absolventi obdrží emailem certifikát o absolvování v pdf, výukové video, výukové obrazové materiály a přístup k materiálům na webu ke stažení. 

Sleva 30 %     - kurzovné 2799 - studenti, rodiče na RD

Sleva 50 %     - kurzovné 1999 - senioři, invalidé, poprvé opakující I. st.  

Dalších 10 %  - sleva pro členy spolku ZYQ ČR (sleva se sčítá s dalšími slevami).

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Je třeba se přihlásit přes online formulář níže nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz, a na základě odeslané nezávazné přihlášky získáte bližší informace o kurzu a závazném přihlášení. 

Zpět

Přihlášení na večerní kurz II.st. ZY Qigong 18.1-1.3.2021

Vyplňte prosím níže uvedené údaje a emailem nezávazně obdržíte bližší informace o způsobu závazného přihlášení a kurzu. :

 
Nazval-li jsem pocity po společném cvičení na maratónu jako nesdělitelné, potom pro pocity na a po kurzu 2. stupně mi slova už chybí. ... Kurz 2. stupně měl pro mě jeden měřitelný výnos: upravil se mi krevní tlak do normálu, a to jsem léky záměrně vysadil již před kurzem, aby mi nebraly energii při cvičení. Začal jsem efektivněji pracovat. Práce jde sama od ruky a nevyřešené úkoly začaly ubývat geometrickou řadou. ... Děkuji Petře, za to, žes mi ukázal kudy.

P.S.

Dobrý den Petře,
chtěla bych poděkovat za víkendový kurz Qi Gong II. Hodně nových informací, příjemná, klidná atmosféra i přes monitor hodně energie. Pro mě měl kurz vysokou hodnotu. Děkuji.
L.Š.

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.