Úvodní lekce ZY Qigong - seznamte se s "cvičením bez pohybu", ONLINE

19.01.2023 18:30


Pondělí 6.2.2023 (ONLINE - naživo v reálném čase)

Od 19:00 do cca 20:30 hod (90 - 120 min)

 

Pondělí 13.2.2023 (ONLINE - naživo v reálném čase)

Od 19:00 do cca 20:30 hod (90 - 120 min)

 

Chcete se cítit lépe? Zlepšit zdraví, imunitu? Chcete zlepšit kondici, ale běh, ani dřina v posilovně není pro vás? Možná byste raději než ve fitku cvičili sami doma, víc v pohodě a svým tempem a přesto získali skvělé výsledky... Možná špatně spíte, těžko se zbavujete stresu a nevíte jestli zkusit meditaci nebo něco podobného... Možná jste někde četli chválu na qigong, (čchi-kung), ale neumíte si moc představit, jak cvičení vypadá a funguje.  Lákají vás zázračné účinky "cvičení (i) bez pohybu", ale připadá vám, že je to moc krásné, než aby to mohla být pravda?

Právě pro vás je určen tento úvodní, seznamovací seminář. Pojďte si vyzkoušet tajemství dávných čínských mudrců a seznámit se s cvičením, které je na západě stále velmi málo známé, které však někdy dokáže i zázraky.

Na rozdíl od "tajči" nejmáme dlouhé sestavy, které se obtížně pamatují, nemáme ani náročné pozice jako jóga.... Cvičit může každý bez ohledu na věk, zdraví, pohlaví a vyznání.

Seznamte se s cvičením, k němuž nepotřebujete žádné vybavení, nepotřebujete dobré zdraví a kondici - naopak, právě těm, kdo jsou unavení, nemocní a bez kondice může qigong nejvíce pomoci ke zlepšení. ZY Qigong je jako stvořený pro tuto rychlou dobu plnou napětí a stresu... 

Na semináři se dozvíte více o qigongu, proč a jak fungujeco je myšleno "cvičením bez pohybu" a budete si moci vyzkoušet některý ze cviků.

Budete se moci ptát na vše, co Vás bude zajímat - online lekce je naživo. 

Při výuce qigongu je několik důležitých faktorů úspěchu a jedním z nich je lektor. Pojďte se tedy seznámit, ať se sami můžete rozhodnout, zda je cvičení ZY Qigong se mnou právě pro vás!

Pokud vás úvodní lekce zaujme a budete chtít vědět a umět víc, cena této úvodní lekce bude odečtena z ceny víkendového kurzu I. stupně pro začínající.

Úvodní lekce tedy bude pro Vás zcela ZDARMA. Přehled kurzů I. stupně je zde.

Případné otázky mi pište na info@energyforlife.cz nebo do poznámky ve formuláři níže nebo přes formulář zde.

 

KDY:

Pondělí 6.2.2023, 19:00 - 20:30 hod          

nebo

Pondělí 13.2.2023, 19:00 - 20:30 hod

 

KDE: Prostřednictvím aplikace ZOOM online - kdekoli máte dobré připojení k internetu se můžete připojit ze svého zařízení (telefon, tablet, počítač...). Po uhrazení lekce Vám zašlu link pro stažení aplikace jednoduše a zdarma. Na stejném linku proběhne i seminář. Ze semináře nebude pořízen záznam.

LEKTOR: Petr Kochlík

KURZOVNÉ: 400 Kč. (Pokud se po lekci přihlásíte na kurz I. stupně pro začínající, bude Vám cena úvodní lekce odečtena od ceny víkendového kurzu jako 10 % sleva a úvodní lekce tak bude zcela ZDARMA). 

PŘIHLÁŠENÍ: Uhrazením kurzovného online kartou zde nebo přes nezávazný formulář níže, případně na e-mailu info@energyforlife.cz, kde můžete získat i doplňující informace. 

ZKUŠENOSTI ABSOLVENTŮ: Zde.

 

Zpět

Nezávazné přihlášení na "Úvodní lekci ZY Qigong - seznamte se s "cvičením bez pohybu"

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte více informací o závazném přihlášení a uhrazení lekce, případně i o kurzu pro začínající.

O JEDNOM Z VYUČOVANÝCH CVIKŮ:

"Dnes je Zhan Zhuang (vysl. Čan Čuang) nejen základní technikou v bojových uměních, ale je to také mocný způsob léčení používaný pro lékařské účely.

Podle klinických experimentů a testů existuje mnoho druhů chronických onemocnění, jako je chronická tracheitida, chronická gastroenteritida, chronická hepatitida, kardiopatie, vysoký krevní tlak, neurastenická, chronická revmatoidní artritida a podobná onemocnění, ale také nemoci, které mohou vážně ovlivnit vzhled pacienta, jako je lipom, struma, třes prstů atd..., kde může praktikování Zhang Zhuangu vykazovat neuvěřitelné příznivé účinky.

Nejdůležitější vlastností Zhan Zhuang, jako léčebné metody je, že nemá žádné vedlejší účinky."

 

(Volný překlad z knihy Dr. Yu Yong Nian, Zhan Zhuang and The search of Wu, Ultimate secret of Internal Healing &  Boxing REVEATED, China Martial Arts Ltd. 2006).

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Ctěnická 695/13
Praha 9
190 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.