SEMINÁŘ IMAGE MEDICINE - PRAHA (Ekaterina Crilova)

01.06.2021 09:30

Předpokladaný nový termín je květen-červen 2021. Všem zájemcům o seminář včas zašlu nové informace o semináři. 

 

Čínská Image Medicine je moderní, inovativní směr Tradiční čínské medicíny, s kořeny sahajícími k nejstarší lékařské škole - škole Bian Que (Pien Čchüe), založené vynikajícím lékařem Bian Que (407-310 př.n.l.). 

Image Medicine je metoda zahrnující vlastní metody diagnostiky, léčení a vlastní teorii. Je založena zejména na schopnosti terapeuta vnímat ve své mysli obraz onemocnění (a najít tak příčinu potíží) a následnou změnou tohoto obrazu (i s pomocí dalších metod IM) umožnit uzdravení pacienta. Za vyléčeného pak je považován pacient u něhož již terapeut nevnímá "nemocný" obraz, pacient se současně již necítí nemocen (nemá příznaky) a je považován za vyléčeného i z pohledu západní medicíny. Pomocí IM jsou úspěšně léčena i závažná, zejména chronická onemocnění, která jsou obvykle považována za obtížně léčitelná nebo neléčitelná.

Informace o Image Medicine kromě výše uvedených odkazů naleznete také zde a na stránkách České asociace Čínské Image Medicine.   

KDO: Seminář Image Medicine povede Ekaterina Crilova (Moldavsko)

Ekaterina Crilova – lékařka Tradiční čínské medicíny (studium na Pekingské Universitě čínské medicíny 2001-2009) se specializací na akupunkturu, byliny, masáž tuina. Absolvovala stáže v hlavních pekingských nemocnicích. Je image-terapeutkou a certifikovanou instruktorkou 1,2,3 stupně sytému Zhong Yuan Qigong. Ekaterina se učila u Mistra Xu Mingtanga od 16 let.

Od roku 2003 je Ekaterina stálým účastníkem a překladatelem (z čínštiny) retreatů Mistra Xu Mingtanga v Pekingu. Byla dlouhou dobu osobním asistentkou profesora Xu Mintanga při léčbě pacientů. Mnoho znalostí a metod léčby Čínské Image medicíny Ekaterina získala přímo od Mistra. Od roku 2008 do roku 2015 absolvovala výuku v Pekingském medicinském výzkumném institutu „Kundawell“, kde pokračuje v práci. Ve své lékařské praxi Ekaterina s velkým úspěchem kombinuje poznatky Tradiční čínské medicíny, akupunktury a Čínské Image Medicine.

Účastníci semináře mají možnost během semináře od Ekateriny Crilové získat nejen znalosti, ale také unikátní praktické zkušenosti diagnostiky a léčby, získané za 20 let osobní výuky u Mistra Xu Mingtanga a práce v léčebném oddělení Pekingského institutu „Kundawell“.  
 

KDY: 23.-28.1.2021 

(s ohledem na covid bylo konání přesunuto na květen-červen 2021, zájemci budou včas informování)

23.-26.1.2021 - sobota - úterý, čtyřdenní seminář pro začínající, bez jakékoli předchozí zkušenosti

27.-28.1.2021 - středa - čtvrtek, dvoudenní seminář pro pokročilé 

KDE: Tyršův dům, Újezd 450, Praha 1 - Malá Strana (Posluchárna 1 a 2).

PROGRAM: Bude brzo doplněno

KURZOVNÉ: Bude brzo doplněno

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE:  Přihlášení bude možné prostřednictvím přihlašovacího formuláře, který bude zveřejněn na těchto stránkách. Předběžné a nezávazné přihlášení je možné již nyní na emailu zy-qigong@email.cz, email@petrkochlik.cz. Všem zájemcům budou zaslány podrobné informace. 

Další informace:

Časopis Nový Fénix, č. 10, rok 2018, Čínská Image Medicine

Časopis Ve hvězdách, č. 99, listopad a prosinec 2020, Image Medicine, "Vlastní metoda diagnostiky a léčení" 1. strana2. strana

 

Zpět

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.