KURZ IMAGE MEDICINE - PRAHA (Ekaterina Crilova)

01.06.2022 09:30

KURZ JE JIŽ OBSAZEN

Čínská Image Medicine je moderní, inovativní směr Tradiční čínské medicíny, s kořeny sahajícími k nejstarší lékařské škole - škole Bian Que (Pien Čchüe), založené vynikajícím lékařem Bian Que (407-310 př.n.l.). 

Image Medicine (IM) je metoda zahrnující vlastní metody diagnostiky, léčení a vlastní teorii. IM je založena zejména na schopnosti terapeuta vnímat ve své mysli obraz onemocnění (a najít tak příčinu potíží) a následnou změnou tohoto obrazu (i s pomocí dalších metod IM) umožnit uzdravení pacienta. Za vyléčeného pak je považován pacient u něhož již terapeut nevnímá "nemocný" obraz, pacient se současně cítí zdráv (nemá příznaky) a je považován za vyléčeného i z pohledu západní medicíny. Pomocí IM jsou úspěšně léčena i závažná, zejména chronická onemocnění, která jsou obvykle považována za obtížně léčitelná nebo neléčitelná.

Informace o Image Medicine kromě výše uvedených odkazů naleznete také zde a v časopisových článcích zdezde a zde.   

 

KDO: Seminář Image Medicine povede Ekaterina Crilova (Moldavsko). Bude zajištěno tlumočení do češtiny (nejspíše z ruštiny).

Ekaterina Crilova – lékařka Tradiční čínské medicíny (studium na Pekingské Universitě čínské medicíny 2001-2009) se specializací na akupunkturu, byliny, masáž tuina. Absolvovala stáže v hlavních pekingských nemocnicích. Je image-terapeutkou a certifikovanou instruktorkou 1,2,3 stupně sytému Zhong Yuan Qigong. Ekaterina se učila u Mistra Xu Mingtanga od 16 let.

Od roku 2003 je Ekaterina stálým účastníkem a překladatelem (z čínštiny) retreatů a další výuky Mistra Xu Mingtanga. Byla dlouhou dobu osobní asistentkou profesora Xu Mintanga při léčbě pacientů. Mnoho znalostí a metod léčby Čínské Image medicíny Ekaterina získala přímo od Mistra. Od roku 2008 do roku 2015 absolvovala výuku v Pekingském medicinském výzkumném institutu „Kundawell“, kde pokračuje v práci. Ve své lékařské praxi Ekaterina s velkým úspěchem kombinuje poznatky Tradiční čínské medicíny, akupunktury a Čínské Image Medicine.

Účastníci semináře mají možnost během semináře od Ekateriny Crilové získat nejen znalosti, ale také unikátní praktické zkušenosti diagnostiky a léčby, získané za 20 let osobní výuky u Mistra Xu Mingtanga a práce v léčebném oddělení Pekingského institutu „Kundawell“. 

PROGRAM KURZU KE STAŽENÍ ZDE

KDY: 

Výuka bude probíhat každý den v čase 9:30-17:00 hod s delší přestávkou na oběd a krátkými přestávkami dle potřeby.

Základní kurz úterý až pátek 31.5.-3.6.2022Kurzovné 4500 Kč.

Čtyřdenní kurz (úterý až pátek) pro začínající a všechny zájemce bez jakékoli předchozí zkušenosti. Nejsou předpokládány žádné předchozí znalosti nebo schopnosti. Vše se dozvíte a naučíte na místě. Absolvování kurzu ZY Qigong je určitě výhodou, ale ne podmínkou.  

Pro pokročilé sobota a neděle 4.-5.6.2022. Víkend, kurzovné 3800 Kč.

Dvoudenní (sobota a neděle) seminář pro pokročilé (s předchozí zkušeností s IM, např. i absolventy kurzu prof. Olgy Smirnové v roce 2018).  

Kompletní kurz úterý až neděle 31.5.-5.6.2022. Šestidenní kurz. Kurzovné 6250 Kč. 

Absolvování obou částí jako celku, (úterý - neděle), tj. celkem šestidenní výuka od základní až po pokročilejší úroveň za velmi zvýhodněnou cenu. I v případě, že se hlásíte na kurz IM poprvé, můžete absolvovat obě části současně, jako kompletní kurz a získat mnoho cenných informací a zkušeností. 

KDE: Novotného lávka 5, Praha 1, 3. patro, sál č. 319. Sál s výhledem na Pražský hrad a Karlův most.  

PROGRAM: Program obou části je ke stažení v pdf zde.

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Kurz je již obsazen.

 

Zpět

Ekaterina Crilova

Novotného lávka

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.