Seminář cvik Velký strom pro zdraví a energii - ONLINE

15.01.2022 09:30

Naučte se cvik, o kterém Dr. Yu Yong Nian napsal pět knih, který se ve škole ZY Qigong vyučuje v různých variantách na všech kurzech I.-IV. stupně a o kterém říkám, že pokud bych musel doporučit jen jeden jediný cvik z qigongu, byl by to právě tento... 

Velký strom (Da shu gong, Zhan zhuang...) - cvik, který pomohl zbavit únavy a uzdravit už mnoho cvičících, včetně . Bez vedlejších účinků, pouze s využitím Vašeho těla, mysli a energie, kterou cvičením získáte. 

Naučíte se správně provádět tento cvik, jeho různé varianty, dozvíte se o různých aspektech tohoto cviku, co nedělat a co naopak může při cvičení pomoci a ještě zintenzivnit účinky cvičení... Seminář je vhodný (nejen) pro začátečníky bez jakýchkoli zkušeností, ale i pro ty, kdo chtějí cvik poznat lépe a určitě (a zejména) pro ty, kdo chtějí zlepšit svoje zdraví a to, jak se cítí. 

Případné otázky mi pište na zy-qigong@email.cz.

KDY: Sobota 15.1.2022, 9:30 - 12:30 hod.

KDE: Prostřednictvím aplikace ZOOM online - kdekoli se můžete připojit ze svého zařízení (telefon, tablet, počítač...). Zašlu Vám link pro stažení aplikace jednoduše a zdarma. Na stejném linku proběhne i seminář. Ze semináře bude pořízen záznam, který obdrží účastníci semináře emailem.

KURZOVNÉ: 800 Kč. Sleva 10 % (kurzovné 720 Kč) pro členy ZYQ ČR. Platba kartou možná zde.

PŘIHLÁŠENÍ: Přes formulář níže nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz, kde můžete získat i doplňující informace. 

INFO: O tomto cviku a zkušenostech s ním více např. v článcích Qigong a onkologická onemocnění a Umění stát jako velký strom. Nebo si napište o více informací na zy-qigong@email.cz.

REFERENCE: Zde.

Citát:

"Today Zhan zhuang is not only the basic technique in martial arts but it is also an powerful way of healing used for medical treatment. According to clinical experimentation and tests, there are many kinds of chronic diseases such as chronic tracheitis, chronic gastroenteritis, chronic hepatitis, cardiopathy, high blood pressure, neurasthenic, chronic rheumatoid arthritis and similar rheumatoid arthritis, but also diseases which may affect severely the appearance of the patient’s body such as adipoma, goiter, fingers shivering, etc… may reveal unbelievable beneficial effects after Zhang zhuang practice. The most important characteristic of Zhan zhuang as healing method is that there is no side-effect." (Dr. Yu Yong Nian, Zhan Zhuang and The search of Wu, Ultimate secret of Internal Healing &  Boxing REVEALED, China Martial Arts Ltd. 2006)

Zpět

Přihlášení na seminář cvik Velký strom

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte podrobnosti o způsobu závazného přihlášení:

Jedna z referencí:

... Začínal jsem na 15 minutách a po asi dvou měsících jsem dával denně 45-55 minut. Účinků jsem si začal všímat jakoby náhodou. Tuhle jsem si všiml, že se mi doba spánku zkrátila z 11 hodin na 8, aniž bych se o to s nějakým záměrem snažil, ...a to je jen špička ledovce. Místo ponocování jsem začal přirozeně dbát na svoje potřeby a začal chodit dřív spát. Ráno místo dřívěji zažívané otrávenosti a rozlámanosti jsem se budil svěží s očekáváním nového dne. Zní to jako prkotina, ale je to tak zásadní! Nárůst energie byl evidentní. Další co jsem si postupně uvědomil, že se sám v sobě cítím komfortně a bezpečně. Dokonce se cítím bezpečně a neohroženě i mezi svými kolegy a žádná z jejich poznámek se mě nemohla dotknout. A i kdyby se stalo, že by někdo něco řekl, já k němu necítil žádnou zášť. Naopak jsem ke všem cítil soucit a vroucnost. Dá se říct, že jsem se ničeho nebál (nechápat prosím do extrému. Nechci tím říct, že kdyby na mě běžel rozzuřený pes že bych nepocítil nutnost reagovat). Celkově jsem se začal cítit šťastně, sám sebou. ... M.D.

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.