RETREAT - vícedenní cvičení qigongu - KOUTY

30.07.2022 09:30

Intenzivní cvičení qigongu, meditace...

Intenzivní vícedenní cvičení qigongu, meditace... Tradičně nejintenzivnější akce roku, která vás může opravdu posunout, změnit a kde si současně můžete dobře "vyčistit hlavu". Možnost získat nové hlubší informace, ale především příležitost intenzivně praktikovat s podporou skupiny a lektora. Už tradiční a osvědčené místo konání u lesa a rybníka, s možností večerního posezení u ohně. Cvičení venku i uvnitř, přátelé na stejné vlně, relax...

Akce je určena pro absolventy alespoň prvního stupně ZY Qigong.

Opět bude možné si vyzkoušet Bi gu shi qi - cvik umožňující být delší dobu bez fyzické potravy (nejíst uhlohydráty, přijímat jen ovoce a zeleninu, nebo nejíst vůbec pevnou stravu a "jíst" jen energii). Můžete se však i normálně stravovat v hotelové restauraci, obojí je v pořádku. 

Můžete se ubytovat i s rodinnými příslušníky, kteří mohou využít hotel a okolí k rekreaci. Hotelové wellness centrum s krytým bazénem nabízí whirlpool, tři druhy saun a masáže. Venku se nachází multifunkční kurty s možností večerního osvětlení, devítijamkové discgolfové hřiště kolem celého hotelového pozemku, rybník, travnaté hřiště, dvě ohniště. Pro intenzivní praktikování bych se ale přikláněl k tomu přijet sám/sama a věnovat se pouze sobě a cvičení;-). 

Už tradičně bude jeden retreatový večer věnován oddychovému konzertu Richarda Langa - tibetské a křišťálové mísy a misky, zvonečky, gongy... - vždy je to jiné a pokaždé je to naprostá pecka, když vás tóny misek odnesou do úplně jiných dimezí!:-)

KDY: 30.-4.8.2022 (lze přijet už v pátek 29.7. večer, konec je 4.8. obědem - pro ty, co budou jíst:-)).

KDE: Konferenční hotel Luna, Kouty 77, Kouty (okr. Havlíčkův Brod - u Ledče nad Sázavou).

KURZOVNÉ: 4888 Kč (bez slev).

Slevy: 10 %, kurzovné 4399 Kč - členové ZYQ ČR, penzisté; 20 %, kurzovné 3899 Kč, pro členy ZYQ ČR, kteří jsou v penzi (sleva se členům sčítá).  

INFORMACE A PŘIHLÁŠENÍ: Napište si pro více informací na zy-qigong@email.cz nebo přes nezávazný formulář níže nebo můžete rovnou uhradit kurzovné kartou online zde a tím se závazně přihlásit, dokud jsou volná místa. I Vám pak samozřejmě pošlu všechny potřebné informace. 

Zpět

Nezávazné přihlášení na RETREAT KOUTY 30.7.-4.8.2022

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte podrobnější informace o akci a o způsobu závazného přihlášení (uhrazení kurzovného).:

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.