Qigong a meditace v přírodě - SMILOVY HORY

10.08.2022 17:00

Cvičení v přírodě s možností cvičení i uvnitř, ale s přihlédnutím k počasí určitě hlavně prozkoumáme krásy lesů a rybníků v okolí a budeme meditovat a nabírat energii v přírodě.  

Akce je určena všem absolventům kurzů ZY Qigong, ale vše si s námi mohou užít i ostatní zájemci o přírodu, meditace, qigong (čchi-kung) a pohodu:-). Praktikující mohou přijet i s rodinnými příslušníky nebo s přáteli, kteří si mohou udělat na místě vlastní program. Tato akce navazuje na předchozí ročníky v Bílém Potoce, tentokrát ale téměř ve středu republiky a tedy blíž i k vám:-). 

Udělejte si radost a přijeďte za námi do Radostovic!:-)

S KÝM: Cvičení a meditace povede Petr Kochlík.

KDE: Resort Blatnice, Radostovice 33, Smilovy Hory. Ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích. (Resort umožňuje i stanování).  Prostor na cvičení pro případ deště zajištěn v separátní "Party chatě". 

KDY: 10.-13.8.2022 (středa večer, celý čtvrtek, pátek, sobota do oběda). 

ZA KOLIK: Cena ubytování je 400 Kč/os/noc, polopenze je 230 Kč/os/den, plná penze je 360Kč/os/den. Kurzovné 2800 Kč. Vzhledem k plánovanému programu především venku v přírodě doporučuji si objednat spíše polopenzi - snídani a večeři v resortu a na poledne si vzít "svačinu" do batůžku, abychom měli volnost pohybu po okolí. 

PŘIHLÁŠENÍ: Nezávazně odesláním vyplněného formuláře níže. Emailem pak obdržíte podrobnější informace, včetně těch o způsobu závazného přihlášení. S přihlášením neváhejte na poslední chvíli, počet pokojů a lůžek je omezený. 

Zpět

Nezávazné přihlášení na akci SMILOVY HORY 10.-13.8.2022.

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte podrobnější informace včetně těch o závazném přihlášení a platbě. :

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.