Qigong a meditace u moře - CHORVATSKO 2022 - Baško Polje

17.06.2022 17:00

Pojeďte se mnou užít si křišťálové moře, vůni borovic, slunce a to vše okořeněné cvičením qigongu a meditacemi. Synergie vzduchu, moře a zdravotních účinků cvičení, s partou lidí na stejné vlně. Ještě před hlavní sezonou, kdy nejsou pláže přeplněné, ale moře už je teplé a nic nebrání dokonalé relaxaci;-). Ve spolupráci se 101 CK Zemek s.r.o.

KDY: 18.-25.6.2022 (bez dopravy), 17.-26.6.2022 včetně dopravy autobusem.

KDE: Baško Polje, Makarská riviera, Chorvatsko.

UBYTOVÁNÍ: Depandance hotelu Alem. Samostatné jednopatrové pavilony v lesoparku cca 50 m od hlavní budovy po kompletní renovaci jak exterieru, tak i pokojů, včetně nového nábytku. Pokoje jsou buď dvoulůžkové nebo třílůžkové. Pláže jsou oblázkové s pozvolným vstupem do moře, vzdálené asi 50 - 100 m a lemují mořský břeh až do Baška Vody, kam vede promenádní „lungo mare“ cca 2 km. Procházkou je možno dojít podél moře až do Makarské. Hostům je k dispozici centrální restaurace, která je samostatným objektem, otevřený restaurant na pláži s terasou a letním programem, TV místnost, obchod se suvenýry, samoobsluha, pekařství, pizzerie a řada dalších sezónních kiosků. Ke sportovnímu vyžití - cvičení, tanci apod. - slouží několik univerzálních hřišť pro míčové hry, plážový volejbal, stolní tenis a další. Komplex nabízí vynikající podmínky pro koupání, sportovní aktivity, zábavu a relax všech typů. 

CENA ZÁJEZDU: 10070  (bez dopravy), (+ 2500 Kč doprava autobusem). Děti do 12 let na přistýlce zdarma. Podrobnosti o ceně, slevách zašlu emailem. 

V ceně je 7x ubytování v depandanci v pokojích s balkonem, 7x polopenze – snídaně i večeře švédský stůl + neomezené nápoje k večeři - nealko, víno bílé, červené a pivo. V ceně je pobytová taxa, registrační poplatek, úklid pokoje 2 x týdně, ručníky, závěrečný úklid, parkovné, služba delegáta, pojištění proti úpadku dle zákona; místo na cvičení.

Autobusová doprava za příplatek 2500 Kč.

KURZOVNÉ: 5000 Kč. Kurzovné hradí pouze cvičící účastníci, ale vyrazit můžete s celou rodinou. Cvičení ráno a večer pod borovicemi. 1,5 hod qigongu a meditací dvakrát denně (ráno a večer - 3 hod denně), časy cvičení si domluvíme na místě. 

PŘIHLAŠOVÁNÍ a INFORMACE:  Počet míst je omezen, dejte mi o Vašem zájmu vědět co nejdříve. Napište si o podrobnější informace o lokalitě, ubytování, stravě, slevách pro děti... na zy-qigong@email.cz, nebo nezávazně formulářem níže. 

Zpět

Nezávazné přihlášení na akci "Qigong a Meditace u moře", Chorvatsko 2022

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte podrobnější informace o akci:

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.