MARATON - cvičení qigongu a meditace - KOUTY

30.07.2022 09:30

Intenzivní cvičení qigongu, meditace...

Nemůžete s námi být od soboty až do čtvrtka na celém retreatu, tedy na nejintenzivnější qigongové akci roku? Dobře, buďte s námi aspoň o víkendu 30.-31.7., první dva dny retreatu!

Je to skvělá možnost získat nové hlubší informace, ale především příležitost intenzivně praktikovat s podporou skupiny a lektora, odpočinout si a vyčitit hlavu. Už tradiční a osvědčené místo konání u lesa a rybníka, s možností večerního posezení u ohně. Cvičení venku i uvnitř, přátelé na stejné vlně, relax...

Akce je určena pro absolventy alespoň prvního stupně ZY Qigong.

Opět bude možné si vyzkoušet Bi gu shi qi - tedy cvik umožňující být delší dobu (na maratonu jen dva dny) bez fyzické potravy (nejíst uhlohydráty, přijímat jen ovoce a zeleninu, nebo nejíst vůbec pevnou stravu a "jíst" jen energii). Vše si vysvětlíme na místě). Můžete se však normálně stravovat, vůbec to ničemu nevadí a je to zcela v pořádku!

Můžete se ubytovat i s rodinnými příslušníky, kteří mohou využít hotel a okolí k rekreaci. Hotelové wellness centrum s krytým bazénem nabízí whirlpool, tři druhy saun a masáže. Venku se nachází multifunkční kurty s možností večerního osvětlení, devítijamkové discgolfové hřiště kolem celého hotelového pozemku, rybník, travnaté hřiště, dvě ohniště.  

KDY: Sobota a neděle 30.7.-31.7.2022 (lze přijet už v pátek 29.7. večer, zůstat můžete do nedělního oběda, nebo i do nedělního večera).

KDE: Konferenční hotel Luna, Kouty 77, Kouty (okr. Havlíčkův Brod - u Ledče nad Sázavou).

KURZOVNÉ: 1788 Kč (bez slev).

Slevy: 10 %, kurzovné 1610 Kč - členové ZYQ ČR, penzisté; 20 %, kurzovné 1430 Kč, pro členy ZYQ ČR, kteří jsou v penzi (sleva se členům sčítá). 

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v pokoji: 679 Kč + 15 Kč poplatek obci za osobu a noc při dvou a vícelůžkovém obsazení pokoje. Při obsazení dvoulůžkového pokoje jen jednou osobou je cena 1185 + 15 Kč

Ubytování v chatce: 379 Kč + 15 Kč poplatek obci. Tato cena je při obsazení dvou a více osob. 

Cena ubytování zahrnuje bohatou bufetovou snídani, jednorázový vstup do hotelového bazénu, parkování a wifi. 

Ubytování a strava se platí na konci pobytu na recepci. 

STRAVOVÁNÍ

Bude opět možné si vyzkoušet Bi gu shi qi - cvik umožňující být delší dobu bez fyzické potravy (nejíst uhlohydráty, přijímat jen ovoce a zeleninu, nebo nejíst vůbec pevnou stravu a "jíst" jen energii). Podle toho volte způsob stravování během retreatu. Pokud ale chcete normáně jíst, ničemu to nebrání a je to úplně v pořádku.

Klasické servírované obědy se pohybují od cca 199 Kč, večeře cca 189 Kč. Snídaně je v ceně ubytování.

Ubytování a strava se platí na konci pobytu na recepci.

INFORMACE A PŘIHLÁŠENÍ: Napište si pro více informací na zy-qigong@email.cz nebo přes nezávazný formulář níže nebo můžete rovnou uhradit kurzovné kartou online zde a tím se závazně přihlásit, dokud jsou volná místa. I Vám pak samozřejmě pošlu všechny potřebné informace. 

Zpět

Nezávazné přihlášení na MARATON KOUTY 30.-31.7.2022

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte podrobnosti o akci a způsobu závazného přihlášení (uhrazení kurzovného).:

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.