Kurz III. stupně pro pokročilé - PRAHA a online

03.06.2023 09:30

Víkend 3.-4.6.2023, PRAHA osobně a ONLINE

ÚČAST ONLINE - živý přenos na Zoomu, s možností dotazů atd., jako osobně.

Online bude přenášen pouze pohled na lektora a výukové materiály. Nebudou vidět účastníci v sále (GDPR).

Pokud jste absolvovali první dva stupně ZY Qigong, tak už umíte vnímat energii, nabírat ji a vést po kanálech... Dozvěděli jste se hodně o tom, jak zlepšovat zdraví, zklidnit emoce. Možná ale chcete jít ještě dál, chcete pochopit kdo jste, proč jste tady a kam směřujete. Jaké jsou další možnosti jak se rozvíjet? Co je to duše? Kam odchází duše po smrti? Jak můžeme získat svobodu od různých forem utrpení a moudrost? Co je konečným cílem ZY Qigong?

Třetí stupeň je nazýván cestou k moudrosti. Od otázek týkajících se těla a energie přecházíme více k tématu rozvoje Shen - duše. Probíráme "model vesmíru" - pohled naší školy na rozvoj bytostí a úrovně jejich rozvoje.

Po stavu Uvolnění z prvního stupně a Ticha z druhého přecházíme k mnohem hlubšímu stavu Pauzy, který je vstupní branou k dalším možnostem našeho rozvoje.

Čekají Vás poslední dva přípravné cviky a z hlavních cviků třeba Bi gu shi qi - cvik umožňující být delší dobu bez fyzické potravy, aktivace horního dantianu, Třetího oka a také Velký strom III. st. s novými prvky.

KDY: Víkend 3.-4.6.2023. So 9:30 - 17:00 hod, Ne 9:30 - 17:00 hod, Přestávka na oběd 12:30-14:00 hod.

KDE: Osobně Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Současně je možné se zúčastnit ONLINE z Vašeho domova, nebo odkudkoli, kde máte dobré připojení k internetu. Přihlášení obdrží link na Zoom, z něhož lze zdarma stáhnout tuto aplikaci a současně se připojit k výuce.

Online bude přenášen pouze pohled na lektora a výukové materiály. Nebudou vidět účastníci v sále (GDPR).

KURZOVNÉ: 3999 Kč (nebo kurzovné se slevou).

Po absolvování získáte certifikát (s Vaším jménem a podpisem lektora), výukové obrazové materiály a přístup k materiálům na webu ke stažení. Dále budete mít možnost pokračovat v rozvoji a studiu na vyšších úrovních. Při účasti na kurzu online je certifikát stejný, jen v pdf a zaslaný emailem.

Sleva 30 % - kurzovné 2799 - studenti, rodiče na RD, penzisté, invalidé.

Sleva 50 % - kurzovné 1999 - poprvé opakující III. st.

Dalších 10 % - sleva pro členy spolku ZYQ ČR (sleva se sčítá s dalšími slevami).

S SEBOU: S sebou na kurz si vezměte přezůvky bez podpatků, pohodlné oblečení a chuť naučit se něco nového;-). Pro účast online se mohou hodit sluchátka, aby Vás nic nerušilo, nebo lepší webkamera, aby Vás bylo lépe vidět, když budete chtít.

PODROBNÉ INFORMACE: Všem přihlášeným zašlu podrobné informace emailem. Pokud chcete nezávazně a předem více informací o kurzu, lektorovi, qigongu, co si vzít s sebou na kurz..., tak mi napište přes formulář zde nebo na email zy-qigong@email.cz. Rád odpovím na Vaše otázky.

 

Zpět

Přihlášení na kurz III. st. ZY Qigong, PRAHA a online

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte podrobnosti o kurzu a závazném přilášení.:

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Ctěnická 695/13
Praha 9
190 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.