Kurz II. stupně pro mírně pokročilé - PRAHA

11.12.2021 09:30

Navazující kurz pro absolventy I. stupně. 

Dle aktuálního opatření MZV od 22.11.2021 platí omezení pro neočkované (pouze) v případě, že má být v jeden čas přítomno na akci více než 20 osob, viz bod 14 nařízení zdeAktuálně tedy je účast zakázána pouze "osobám, které vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19".

Naučíme se nové přípravné i hlavní cviky a podíváme se spolu na hlubší stav qigongu - stav Ticha, v němž je možné si dobře odpočinout a dosáhnout stavu štěstí - bez rušivých myšlenek a starostí. Na druhém stupni pracujeme s qi světla, s jejíž pomocí zlepšujeme funkci jednotlivých orgánů (technika přinesená z Image Medicine), aktivujeme střední dantian a posilujeme tak mysl a rozvíjíme shen - přeměňujeme qi na shen pro zlepšení emocionální stránky a spirituální rozvoj. Druhý stupeň nění těžší než první, obsahuje jen nové techniky, které vás mohou dovést zase dál a hlouběji.

V tomto termínu bude kurz komorní. S přihlášením neváhejte!

KDE: Novotného Lávka 200/5, Praha 1 - nové místo konání. Nebo online.

Na přání a vzhledem ke covidové situaci bude tentokrát možné se kurzu zúčastit osobně i online přes ZoomPo uhrazení kurzovného online účastníci obdrží link na Zoom. Z něj lze zdarma stáhnout tuto aplikaci a také se připojit ke kurzu. Online bude sdílen pouze obraz lektora (Petr Kochlík) a obrazovka lektora. Nebude sdílen pohled do sálu na praktikující (GDPR). Videozáznam dostanou všichni účastníci jako výukový materiál. 

KDE: Novotného Lávka 200/5, Praha 1 - nové místo konání. 

KURZOVNÉ: 3499 Kč (nebo kurzovné se slevou).

Absolventi obdrží certifikát o absolvování, výukové video, výukové obrazové materiály a přístup k materiálům na webu ke stažení. Dále mají možnost pokračovat v rozvoji a studiu na vyšších úrovních. 

Sleva 30 %     - kurzovné 2449 - studenti, rodiče na RD, senioři, invalidé.

Sleva 50 %     - kurzovné 1749 - poprvé opakující II. st.  

Dalších 10 %  - sleva pro členy spolku ZYQ ČR (sleva se sčítá s dalšími slevami).

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Je třeba se přihlásit přes online formulář níže nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz, a na základě odeslané nezávazné přihlášky získáte bližší informace o kurzu a způsobu závazného přihlášení.  

Zpět

Přihlášení na kurz II.st. 11.-12.12.2021 v Praze

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte podrobnosti o kurzu a způsobu závazného přihlášení.

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.