Kurz II. stupně pro mírně pokročilé - ONLINE

25.04.2020 09:30

KDY: 25.-26.4.2020, SO 9:30 - 17:00 hod, NE 9:30 - 17:00 hod.

KDE: Kdekoli se připojíte přes telefon, tablet, PC... Jde o interaktivní výuku v reálném čase, nikoli o záznam.

Výuka bude probíhat v prostředí programu zoom, který jedním kliknutím zdarma stáhnete do svého počítače nebo smartphonu z odkazu, který Vám zašlu emailem (v telefonu zoom už bývá nainstalován). Přes zoom se můžeme vidět i slyšet, mohu vás tedy i opravit a reagovat na vaše dotazy jako při osobní výuce. Lze také využít chat a to i individuálně (ostatní nevidí naši komunikaci). 

A energie? Ano, i tu lze přenášet neomezeně daleko;-). 

+ můžete zůstat doma a ušetřit za dopravu a ubytování

+ výuka je 100 % hygienická, u obrazovky nemusíte mít roušku:-)

- nemohu vám nabídnout čaj ani vůni jalovce

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Je třeba se přihlásit přes online formulář níže nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz, a na základě odeslané nezávazné přihlášky získáte bližší informace o kurzu, ceně, systému slev a způsobu připojení se k výuce. 

Na druhém stupni pokračujeme novými dvěma přípravnými cviky. Právě pátý přípravný cvik je považován za jeden z nejlepších pro zdraví... V rámci „hlavních“ cviků budeme pracovat s dalším energetickým centrem, středním dantianem a v něm přetvářet qi na shen a posilovat svoji duši, mysl, emoce, "sílu". Naučíme se několik způsobů dýchání tělem, což je velmi přínosné pro nabírání a očistu energie, ale také pro utišení mysli a dosažení stavu Ticha a následně i hlubších stavů meditace. Toto cvičení je velmi prospěšné pro odbourání stresu, zlepšení spánku atd. Budeme nově pracovat se čchi světla a jednotlivými orgány a zlepšovat jejich funkci způsobem, který běžně nedokáže tzv. tradiční čínská medicína (pracující s energií v kanálech), ani medicína západní, pracující pouze s fyzickou strukturou. Druhý stupeň není těžší než první, jen jdeme dále a hlouběji. 

Zpět

Přihlášení na kurz II.st. 25.-26.4.2020, ONLINE

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a obdržíte emailem podrobnosti o akci, ceně kurzu a systému slev:

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.