Kurz I. stupně pro začínající - PRAHA

29.01.2022 09:30

Naučte se účinně doplnit životní energii a zbavit se únavy, utišit mysl, odstranit stres, zlepšit paměť, regulovat krevní tlak, odstranit bolest zad, prostě cítit se lépe... a ještě mnohem víc! 

Poznejte tajemství mládí a vitality dávných čínských mistrů. Staletími ověřené metody, které přesně zapadají do dnešní rychlé doby plné napětí. 

Přijeďte si odpočinout a naučit se osobně skvělé techniky - jednoduché, ale velmi funkční. Nebo se připojte online z tepla Vašeho domova.

Žádné krkolomné pozice a dlouhé sestavy. Poznejte silné techniky založené na zcela jiných principech. Cvičení není fyzicky náročné a je vhodné pro všechny věkové kategorie, i pro nemocné a hendikepované. 

Na přání a vzhledem ke covidové situaci bude možné se kurzu zúčastit osobně i online přes ZoomPo uhrazení kurzovného online účastníci obdrží link na Zoom. Z něj lze zdarma stáhnout tuto aplikaci a také se připojit ke kurzu. Online bude sdílen pouze obraz lektora (Petr Kochlík) a obrazovka lektora. Nebude sdílen pohled do sálu na praktikující (GDPR). 

Dle aktuálních opatření se zakazuje účast na akci osobám, které vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19 nebo které v případě, že má být v jeden čas přítomno na akci více než 20 osob, nesplňují, s výjimkou dětí do dovršení 12 let věku, podmínky stanovené v bodu 15 opatření nebo nejsou schopny splnění těchto podmínek na místě prokázat. Osobní účast na kurzu tedy bude omezena na 20 osob, aby nebylo třeba na místě prokazovat očkování, prodělání covidu 19 nebo PCR testu. Účast navíc bude možná i online.

KDY: Víkend 29.-30.1.2022. So 9:30 - 17:00 hod, Ne 9:00 - 16:30 hod. 

KDE: Novotného lávka č.5, Praha 1, 3. patro, sál č. 319, nebo ONLINE z domova (vyberte jednu z možností v přihlášce).

KURZOVNÉ: 3499 Kč (nebo kurzovné se slevou).

Absolventi obdrží certifikát o absolvování (se jménem účastníka a podpisem lektora emailem v pdf), výukové video, výukové obrazové materiály a přístup k materiálům na webu ke stažení. Dále mají možnost pokračovat v rozvoji a studiu na vyšších úrovních. 

Sleva 30 %     - kurzovné 2449 - studenti, rodiče na RD, senioři, invalidé.

Sleva 50 %     - kurzovné 1749 - poprvé opakující I. st.  

Dalších 10 %  - sleva pro členy spolku ZYQ ČR (sleva se sčítá s dalšími slevami).

Kurzovné můžete uhradit online kartou zde.

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Je třeba se přihlásit přes online formulář níže nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz, a na základě odeslané nezávazné přihlášky získáte bližší informace o kurzu a způsobu závazného přihlášení.  

Zpět

Přihlášení na kurz ZY Qigong 29.-30.1.2022 PRAHA

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte podrobnosti o kurzu, lektorovi a způsobu závazného přihlášení:

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.