Kurz I. stupně pro začínající - PRAHA a online

19.11.2022 09:30

TERMÍN BYL PŘIDÁN PRO VELKÝ ZÁJEM

Není Vaše kondice co bývala, nebo dokonce řešíte nějaké zdravotní potíže? Možná to trvá už delší dobu a lékaři tak úplně něvědí, co s tím... Nebo jen potřebujete dobít baterky, cítit se a vypadat mladší, být víc v pohodě a se spoustou energie? Pak je kurz přesně pro Vás!:-)

 

Naučte se účinně doplnit životní energii a zbavit se únavy, utišit mysl, odstranit stres, zlepšit paměť, regulovat krevní tlak, odstranit bolest zad, harmonizovat do hloubky tělo i mysl - prostě cítit se lépe... a mnohem víc!

 

Poznejte tajemství mládí a vitality dávných čínských mistrů. Staletími ověřené metody, které přesně zapadají do dnešní rychlé doby plné napětí. Mně qigong pomohl uzdravit se z údajně neléčitelného onemocnění srdce. I proto jsem se pro něj nadchl a začal ho později učit. Už 27 let stále žasnu nad jeho účinností i při jednoduchosti cvičení. Vím, že skvělé výsledky můžete mít i Vy!

 

Kurz I. stupně je nejlepší způsob, jak začít úspěšně cvičit.

 

Přijďte si odpočinout a naučit se osobně nebo online z pohodlí domova skvělé techniky - jednoduché, ale velmi funkční. 

Žádné krkolomné pozice a dlouhé sestavy. Poznejte silné techniky založené na zcela jiných principech, než běžné cvičení.

 

Cvičení není fyzicky náročné a je vhodné pro všechny věkové kategorie, i pro nemocné a hendikepované. I Vy to zvládnete! 

 

Zkušenosti praktikujících najdete zde.

 

KDY: Víkend 19.-20.10.2022. So 9:30 - 17:00 hod, Ne 9:30 - 17:00 hod. 

 

KDE: Osobně Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3 (DDM Ulita). Současně je možné se zúčastnit online z Vašeho domova, nebo odkudkoli, kde máte dobré připojení k internetu. Přihlášení obdrží link na Zoom, z něhož lze zdarma stáhnout tuto aplikaci a současně se připojit k výuce. 

 

KURZOVNÉ: 3999 Kč (nebo kurzovné se slevou).

Po absolvování získáte certifikát (s Vaším jménem a podpisem lektora), výukové video, výukové obrazové materiály a přístup k materiálům na webu ke stažení. Dále budete mít možnost pokračovat v rozvoji a studiu na vyšších úrovních a cvičit pravidelně online. Při účasti na kurzu online je certifikát stejný, jen v pdf a zaslaný emailem.

Sleva 30 %     - kurzovné 2799 - studenti, rodiče na RD, penzisté, invalidé.

Sleva 50 %     - kurzovné 1999 - poprvé opakující I. st.  

Dalších 10 %  - sleva pro členy spolku ZYQ ČR (sleva se sčítá s dalšími slevami).

 

PLATBA KARTOU ONLINE ZDE (nebo vyplňte nezávazný formulář níže a pošlu Vám emailem více informací o kurzu a možnosti platby převodem na účet).

 

GARANCE SPOKOJENOSTI: Uvědomil jsem si, že za 14 let vyučování jsem se nesetkal s nespokojenými účastníky kurzu. Právě naopak. Mohu Vám proto nabídnout, že pokud byste z jakéhokoliv důvodu po prvním dnu kurzu usoudili, že ZY Qigong není to, co hledáte a nechcete se zúčastnit výuky i druhý den kurzu, vrátím Vám zpět celé kurzovné.  Vyzkoušejte, nemáte co ztratit, můžete jen získat skvělou možnost, jak zlepšovat své zdraví těla i mysli.

 

S SEBOU: S sebou na kurz si vezměte přezůvky bez podpatků, pohodlné oblečení a chuť naučit se něco nového;-). Pro účast online se mohou hodit sluchátka, aby Vás nic nerušilo. 

 

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Nezávazně vyplňte a odešlete formulář níže a emailem obdržíte bližší informace o kurzu, lektorovi a možnosti závazného přihlášení - uhrazení kurzovného.

Zpět

Nezávazné přihlášení na kurz ZY Qigong 19.-20.11.2022, PRAHA/online

Vyplňte prosím níže nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte podrobnosti o kurzu a závazném přihlášení

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Ctěnická 695/13
Praha 9
190 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.