Kurz I. stupně pro začínající - PLANÁ NAD LUŽNICÍ

11.06.2022 09:30

Naučte se účinně doplnit životní energii a zbavit se únavy, utišit mysl, odstranit stres, zlepšit paměť, regulovat krevní tlak, odstranit bolest zad, zlepšit zdraví, prostě cítit se lépe... a ještě mnohem víc! 

Poznejte v ČR a na Západě dosud jen málo známé a téměř nevyučované techniky fungující na hodně odlišných principech, než běžná cvičení.

Poznejte tajemství mládí a vitality dávných čínských mistrů. Staletími ověřené metody, které přesně zapadají do dnešní rychlé doby plné napětí. Techniky lze zařadit do každodenního života - můžete cvičit při chůzi, cestou do práce i v kanceláři, aniž byste budili pozornost okolí. Technikami qigongu můžete zlepšit své sportovní výkony, nebo s nimi můžete jen tiše relaxovat v sedě nebo v leže a užívat si široké účinky cvičení. Některé zdravotní potíže neřešitelné západní medicínou lze řešit právě s pomocí qigongu. Qigong, resp. ZY Qigong, je v případě některých potíží zcela nezastupitelný, protože dosáhne tam, kam nedosáhne západní, ani běžná tradiční čínská medicína. ZY Qigong patří mezi vyšší úrovně qigongu. Poznejte dosud nepoznané a žijte s energií!

Přijďte si odpočinout a naučit se osobně skvělé techniky - jednoduché k zapamatování, ale velmi funkční. 

Žádné krkolomné pozice a dlouhé sestavy. Poznejte silné techniky založené na zcela jiných principech. Cvičení není fyzicky náročné a je vhodné pro všechny věkové kategorie, i pro nemocné a hendikepované. 

KDY: Víkend 11.-12.6.2022. So 9:30 - 17:00 hod, Ne 9:30 - 17:00 hod. 

KDE: Planá nad Lužnicí, OC MAGA, ČSLA 36. 

KURZOVNÉ: 3499 Kč (nebo kurzovné se slevou).

Absolventi obdrží certifikát o absolvování (se jménem účastníka a podpisem lektora), výukové video, výukové obrazové materiály a přístup k materiálům na webu ke stažení. Dále mají možnost pokračovat v rozvoji a studiu na vyšších úrovních. 

Sleva 30 %     - kurzovné 2449 - studenti, rodiče na RD, penzisté, invalidé.

Sleva 50 %     - kurzovné 1749 - poprvé opakující I. st.  

Dalších 10 %  - sleva pro členy spolku ZYQ ČR (sleva se sčítá s dalšími slevami).

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Je třeba se přihlásit přes online formulář níže nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz, a na základě odeslané nezávazné přihlášky získáte bližší informace o kurzu a způsobu závazného přihlášení.  

Zpět

Nezávazné přihlášení na kurz I. st. ZY Qigong, 11.-12.6.2022, PLANÁ NAD LUŽNICÍ

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte podrobnosti o kurzu a závazném přihlášení

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.