Kurz I. stupně pro začínající - OSTRAVA

18.02.2023 09:30

ení Vaše kondice co bývala, nebo dokonce řešíte nějaké zdravotní potíže? Možná to trvá už delší dobu a lékaři tak úplně něvědí, co s tím... Nebo jen potřebujete dobít baterky, cítit se a vypadat mladší, být víc v pohodě a se spoustou energie? Pak je kurz přesně pro Vás!:-)

Naučte se účinně doplnit životní energii a zbavit se únavy, utišit mysl, odstranit stres, zlepšit paměť, regulovat krevní tlak, odstranit bolest zad, harmonizovat do hloubky tělo i mysl - prostě cítit se lépe... a mnohem víc!

Poznejte tajemství mládí a vitality dávných čínských mistrů. Staletími ověřené metody, které přesně zapadají do dnešní rychlé doby plné napětí. Mně qigong pomohl uzdravit se z údajně neléčitelného onemocnění srdce. I proto jsem se pro něj nadchl a začal ho později učit. Už přes 27 let stále žasnu nad jeho účinností i při jednoduchosti cvičení. Vím, že skvělé výsledky můžete mít i Vy!

Kurz I. stupně je nejlepší způsob, jak začít úspěšně cvičit.

Přijďte si odpočinout a naučit se osobně skvělé techniky - jednoduché, ale velmi funkční. 

Žádné krkolomné pozice a dlouhé sestavy. Poznejte silné techniky založené na zcela jiných principech, než běžné cvičení.

Cvičení není fyzicky náročné a je vhodné pro všechny věkové kategorie, i pro nemocné a hendikepované. I Vy to zvládnete! 

Zkušenosti praktikujících najdete zde.

KDY: Víkend 18.-19.2.2023. So 9:30 - 17:00 hod, Ne 9:30 - 17:00 hod. 

KDE: Stanislavského 11/6, Ostrava-Svinov.

KURZOVNÉ: 3999 Kč (nebo kurzovné se slevou).

Po absolvování získáte certifikát (s Vaším jménem a podpisem lektora), výukové video, výukové obrazové materiály a přístup k materiálům na webu ke stažení. Dále budete mít možnost pokračovat v rozvoji a studiu na vyšších úrovních a při pravidelném online cvičení

Sleva 30 %     - kurzovné 2799 - studenti, rodiče na RD, penzisté, invalidé.

Sleva 50 %     - kurzovné 1999 - poprvé opakující I. st.  

Dalších 10 %  - sleva pro členy spolku ZYQ ČR (sleva se sčítá s dalšími slevami).

300 Kč  - pro absolventy úvodní lekce ZY Qigong

GARANCE SPOKOJENOSTI: Uvědomil jsem si, že za 14 let vyučování jsem se nesetkal s nespokojenými účastníky kurzu. Právě naopak. Mohu Vám proto nabídnout, že pokud byste z jakéhokoliv důvodu po prvním dnu kurzu usoudili, že ZY Qigong není to, co hledáte a nechcete se zúčastnit výuky i druhý den kurzu, vrátím Vám zpět celé kurzovné.  Vyzkoušejte, nemáte co ztratit, můžete jen získat skvělou možnost, jak zlepšovat své zdraví těla i mysli.

S SEBOU: S sebou na kurz si, prosím, vezměte přezůvky bez podpatků, pohodlné oblečení a chuť poznat něco nového;-). 

PŘIHLÁŠENÍ: Přes formulář níže se můžete přihlásit nezávazně, nebo mi napište na info@energyforlife.cz nebo zy-qigong@email.cz. Závazně se můžete přihlásit a uhradit kurzovné kartou online zde.

PODROBNÉ INFORMACE: 

Všem přihlášeným zašlu podrobné informace emailem. Pokud chcete nezávazně a předem více informací o kurzu, lektoroviqigongu, co si vzít s sebou na kurz..., tak mi napište přes formulář zde. Rád odpovím na Vaše otázky a také Vám zašlu podrobné informace emailem. 

 

Zpět

Nezávazné přihlášení na kurz I.st. 18.-19.2.2023 OSTRAVA

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte podrobnosti o kurzu a způsobu závazného přihlášení.

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Ctěnická 695/13
Praha 9
190 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.