Kurz I. stupně pro začínající - LITOMĚŘICE

07.10.2023 09:30

Není Vaše kondice co bývala, nebo dokonce řešíte nějaké zdravotní potíže? Možná to trvá už delší dobu a lékaři tak úplně něvědí, co s tím... Nebo jen potřebujete dobít baterky, cítit se a vypadat mladší, být víc v pohodě a se spoustou energie? Pak je kurz přesně pro Vás!:-)

Naučte se účinně doplnit životní energii a zbavit se únavy, utišit mysl, odstranit stres, zlepšit paměť, regulovat krevní tlak, odstranit bolest zad, harmonizovat do hloubky tělo i mysl - prostě cítit se lépe... a mnohem víc!

Poznejte tajemství mládí a vitality dávných čínských mistrů. Staletími ověřené metody, které přesně zapadají do dnešní rychlé doby plné napětí. Mně qigong pomohl uzdravit se z údajně neléčitelného onemocnění srdce. I proto jsem se pro něj nadchl a začal ho později učit. Už 27 let stále žasnu nad jeho účinností i při jednoduchosti cvičení. Vím, že skvělé výsledky můžete mít i Vy, stejně jako mnoho praktikujících před Vámi!

Kurz I. stupně je nejlepší způsob, jak začít úspěšně cvičit.

Během víkendu se naučíte vše, co potřebujete znát a umět pro samostatné cvičení doma, nebo kdekoli budete chtít, aby cvičení přinášelo výsledky. První výsledky se ale objevují už během výuky. 

Přijďte si odpočinout a naučit se osobně skvělé techniky - jednoduché, ale velmi funkční. 

Žádné krkolomné pozice a dlouhé sestavy. Poznejte silné techniky založené na zcela jiných principech, než běžné cvičení.

Cvičení není fyzicky náročné a je vhodné pro všechny věkové kategorie, i pro nemocné a hendikepované. I Vy to zvládnete! 

Zkušenosti praktikujících najdete zde (klikněte).

Rozhovor s Janou Chadimovou o qigongu najdete zde (klikněte).

Rozhovor pro Cesty k sobě najdete zde (klikněte).

KDY: Víkend 7.-8.10.2023, So 9:30 - 17:00 hod, Ne 9:30 - 17:00 hod.

Přestávka na oběd 12:30-14:00 hod.

KDE: LITOHUB, Mírové nám. 36, Litoměřice. 

KURZOVNÉ: 3999 Kč (nebo kurzovné se slevou).

Po absolvování získáte certifikát (s Vaším jménem a podpisem lektora), výukové video, výukové obrazové materiály a přístup k materiálům na webu ke stažení. Dále budete mít možnost pokračovat v rozvoji a studiu na vyšších úrovních a cvičit pravidelně online. Při účasti na kurzu online je certifikát stejný, jen v pdf a zaslaný emailem.

Sleva 10 %   - kurzovné 3599 -  pro účastníky úvodní online lekce a členy spolku ZYQ ČR (sleva 10 % se sčítá s dalšími slevami).

Sleva 30 %     - kurzovné 2799 - studenti, rodiče na RD, penzisté, invalidé.

Sleva 50 %     - kurzovné 1999 - poprvé opakující I. st.  

GARANCE SPOKOJENOSTI: Uvědomil jsem si, že za 14 let vyučování jsem se nesetkal s nespokojenými účastníky kurzu. Právě naopak. Mohu Vám proto nabídnout, že pokud byste z jakéhokoliv důvodu po prvním dnu kurzu usoudili, že ZY Qigong není to, co hledáte a nechcete se zúčastnit výuky i druhý den kurzu, vrátím Vám zpět celé kurzovné.  Vyzkoušejte, nemáte co ztratit, můžete jen získat skvělou možnost, jak zlepšovat své zdraví těla i mysli.

S SEBOU: S sebou na kurz si vezměte přezůvky bez podpatků, pohodlné oblečení a chuť naučit se něco nového;-). 

PODROBNÉ INFORMACE: Všem závazně i nezávazně přihlášeným zašlu podrobné informace emailem. Pokud chcete nezávazně a předem více informací o kurzu, lektoroviqigongu, co si vzít s sebou na kurz..., tak mi napište přes formulář zde. Rád odpovím na Vaše otázky.  

PŘIHLÁŠENÍ: Prostřednicvím níže uvedeného formuláře se můžete nezávazně přihásit. Po odeslání obdržíte emailem nezávazně bližší informace o kurzu a způsobu závazného přihlášení a platbě. Závazné přihlášení s uhrazením kurzovného kartou online je zde.

 

Zpět

Nezávazné přihlášení na kurz I. st. ZY Qigong, 7.-8.10.2023, LITOMĚŘICE

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Ctěnická 695/13
Praha 9
190 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.