Kurz I. stupně pro začínající - KOUTY

23.07.2022 09:30

Cvičení u rybníku a v blízkosti lesa.

Budeme v menší skupince, počet míst je kapacitně omezen. Přihlášení nejpozději do konce května.

Naučte se účinně doplnit životní energii a zbavit se únavy, utišit mysl, odstranit stres, zlepšit paměť, regulovat krevní tlak, odstranit bolest zad, hluboce omlazovací techniky, posílit imunitu a zlepšit zdraví, prostě cítit se lépe... a ještě mnohem víc!

Poznejte v ČR a na Západě dosud jen málo známé a téměř nevyučované techniky fungující na zcela odlišných principech, než běžná cvičení.

Poznejte tajemství mládí a vitality dávných čínských mistrů. Staletími ověřené metody, které přesně zapadají do dnešní rychlé doby plné napětí. Techniky lze zařadit do každodenního života - můžete cvičit při chůzi, cestou do práce i v kanceláři, aniž byste budili pozornost okolí. A samozřejmě i v přírodě. Technikami qigongu můžete zlepšit své sportovní výkony, nebo s nimi můžete jen tiše relaxovat v sedě nebo v leže a užívat si široké účinky cvičení. Některé zdravotní potíže neřešitelné západní medicínou, zejména chronické, lze řešit právě s pomocí qigongu. 

Qigong, resp. konkrétně ZY Qigong, je v případě některých potíží nezastupitelný, protože efektivně dosáhne tam, kam nedosáhne západní, ani běžná tradiční čínská medicína.

ZY Qigong patří mezi vyšší úrovně qigongu. Poznejte dosud nepoznané a žijte s energií a zdravě!

Přijeďte na Vysočinu si odpočinout a skutečně dobít baterie.

Naučíte se skvělé techniky - jednoduché k zapamatování, ale velmi funkční. Žádné krkolomné pozice a dlouhé sestavy. Poznejte silné techniky založené na zcela jiných principech. Cvičení není fyzicky náročné a je vhodné pro všechny věkové kategorie, i pro nemocné a hendikepované. 

KDY: Víkend 23.-24.7.2021. So 9:30 - 17:00 hod, Ne 9:00 - 16:30 hod. 

Můžete přijet už v pátek 22.7. večer - objednám Vám ubytování a stravování v hotelu Luna. 

KDE: Konferenční hotel Luna, Kouty 77, 584 01 Ledeč nad Sázavouwww.hotelluna.cz. Krásné a osvědčené místo přímo u lesa a u rybníka. Možnost cvičit venku i uvnitř, příroda a sportovní vyžití v okolí i pro Vaše blízké, kteří se nezúčastní kurzu. 

Hotelové wellness centrum s krytým bazénem nabízí whirlpool, tři druhy saun a masáže. Venku se nachází multifunkční kurty s možností večerního osvětlení, devítijamkové discgolfové hřiště kolem celého hotelového pozemku, rybník, travnaté hřiště, dvě ohniště.  

UBYTOVÁNÍ: Hotel Luna, pokoj se snídaní za 694 Kč/osoba na dvoulůžkovém pokoji/noc (vč. poplatku obci), plná penze 388 Kč/den. Cena při obsazení 2l pokoje jen jednou osobou je 1185 Kč + 15 Kč poplatek obci.

KURZOVNÉ: 3499 Kč (nebo kurzovné se slevou).

Absolventi obdrží certifikát o absolvování, výukové video, výukové obrazové materiály a přístup k materiálům na webu ke stažení. Dále mají možnost pokračovat v rozvoji a studiu na vyšších úrovních. 

Sleva 30 %     - kurzovné 2449 - studenti, rodiče na RD, senioři, invalidé.

Sleva 50 %     - kurzovné 1749 - poprvé opakující I. st.  

Dalších 10 %  - sleva pro členy spolku ZYQ ČR (sleva se sčítá s dalšími slevami).

PŘIHLÁŠENÍ a INFORMACE: Na emailu zy-qigong@email.cz nebo info@energyforlife.cz a vyplněním a odesláním formuláře níže.

Zpět

Nezávazné přihlášení na kurz ZY Qigong I.st. 23.-24.7.2022

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte podrobné informace o kurzu a závazném přihlášení:

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.