Kurz I. stupně pro začínající - UHERSKÉ HRADIŠTĚ

11.11.2023 09:30

Není Vaše kondice co bývala, nebo dokonce řešíte nějaké zdravotní potíže? Možná to trvá už delší dobu a lékaři tak úplně něvědí, co s tím... Nebo jen potřebujete dobít baterky, cítit se a vypadat mladší, být víc v pohodě a se spoustou energie? Pak je kurz přesně pro Vás!:-)

Naučte se účinně doplnit životní energii a zbavit se únavy, utišit mysl, odstranit stres, zlepšit paměť, regulovat krevní tlak, odstranit bolest zad, harmonizovat do hloubky tělo i mysl - prostě cítit se lépe... a mnohem víc!

Poznejte tajemství mládí a vitality dávných čínských mistrů. Staletími ověřené metody, které přesně zapadají do dnešní rychlé doby plné napětí. Mně qigong pomohl uzdravit se z údajně neléčitelného onemocnění srdce. I proto jsem se pro něj nadchl a začal ho později učit. Už 28 let stále žasnu nad jeho účinností i při jednoduchosti cvičení. Vím, že skvělé výsledky můžete mít i Vy, stejně jako mnoho praktikujících před Vámi!

Kurz I. stupně je nejlepší způsob, jak začít úspěšně cvičit!

Během víkendu se naučíte vše, co potřebujete znát a umět pro samostatné cvičení doma, nebo kdekoli budete chtít, aby cvičení přinášelo výsledky. První výsledky se ale objevují už během výuky. 

Přijďte si odpočinout a naučit se osobně nebo online z pohodlí domova skvělé techniky - jednoduché, ale velmi funkční. Žádné krkolomné pozice a dlouhé sestavy. Poznejte silné techniky založené na zcela jiných principech, než běžné cvičení.

Cvičení není fyzicky náročné a je vhodné pro všechny věkové kategorie, i pro nemocné a hendikepované. I Vy to zvládnete! 

Zkušenosti praktikujících najdete zde (klikněte).

Můj nejnovější rozhovor o qigongu najdete zde (klikněte).

Rozhovor o qigongu pro Cesty k sobě najdete zde (klikněte).

 

KDY: Víkend 11.-12.11.2023 So 9:30 - 17:00 hod, Ne 9:30 - 17:00 hod. Přestávka na oběd 12:30-14:00 hod.

KDE: Wellness centrum Fénix, Tř. Maršála Malinovského 722, Uherské Hradiště 1. 

KURZOVNÉ: 3999 Kč (nebo kurzovné se slevou). Lze také uhradit jen zálohu 1000 Kč a doplatit kurzovné na místě v hotovosti. Variantu si vyberete při platbě. 

Po absolvování získáte certifikát (s Vaším jménem a podpisem lektora), výukové video, výukové obrazové materiály a přístup k materiálům na webu ke stažení. Dále budete mít možnost pokračovat v rozvoji a studiu na vyšších úrovních a při pravidelném online cvičení. 

Sleva 10 %     - kurzovné 3599 -  pro účastníky úvodní online lekce a členy spolku ZYQ ČR (sleva 10 % se sčítá s dalšími slevami).

Sleva 30 %     - kurzovné 2799 - studenti, rodiče na RD, penzisté, invalidé.

Sleva 50 %     - kurzovné 1999 - poprvé opakující I. st.  

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Nezávazně se můžete přihlásit a získat více informací prostřednictvím odeslání formuláře níže. Závazně se můžete přihlásit a uhradit kurzovné i online kartou ZDE (klikněte). Nebo mi napište na email zy-qigong@email.cz.

GARANCE SPOKOJENOSTI: Za 15 let vyučování jsem se nesetkal s nespokojenými účastníky kurzu. Právě naopak. Mohu Vám proto nabídnout, že pokud byste z jakéhokoliv důvodu po prvním dnu kurzu usoudili, že ZY Qigong není to, co hledáte a nechcete ve výuce pokračovat i druhý den kurzu, vrátím Vám zpět kurzovné. Tedy 100 % Vaší platby za kurz. Vyzkoušejte, nemáte co ztratit, můžete jen získat skvělou možnost, jak zlepšovat své zdraví těla i mysli.

S SEBOU: S sebou na kurz si vezměte přezůvky bez podpatků, pohodlné oblečení a chuť naučit se něco nového;-). 

 

Zpět

Nezávazné přihlášení na kurz ZY Qigong I.st., U. HRADIŠTĚ 11.-12.11.2023

Vyplňte prosím nezávazně níže uvedené údaje a emailem obdržíte podrobné informace o kurzu a způsobu závazného přihlášení - uhrazení zálohy nebo celého kurzovného.

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Ctěnická 695/13
Praha 9
190 00

728694999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.