Intenzivní cvičení qigongu, maratón - KOUTY

10.08.2018 16:00

Letní maratón pro všechny praktikující ZY Qigong bez ohledu na pokročilost a také pro Vaše blízké, kteří mohou využít víkend k dokonalé relaxaci i pokud qigong necvičí. Cvičení bude probíhat především venku v přírodě, v případě špatného počasí v přednáškovém sále.

KDY: 10. - 12. 8. 2017, SO+NE (příjezd od pátečního odpoledne, ukončení nedělním obědem, přesný čas bude upřesněn).

KDE: Hotel Luna, Kouty 77, Ledeč nad Sázavou. Hotel je v centru republiky, uprostřed lesů, hned vedle rybníka Homole (možnost koupání a rybaření). V hotelu je krytý bazén, vířivka a saunový svět (finská sauna, parní sauna, infrakabina), masáže... Dále kurty na tenis, volejbal..., kulečník, stolní tenis, minigolf, venkovní ohniště s posezením. Okolí je vhodné pro turistiku a cykloturistiku.

UBYTOVÁNÍ: Výběr ze dvou variant ubytování

-hotelový pokoj (2 – 5 lůžek) s koupelnou se sprchou a WC

cena za osobu 639 Kč při více osobách na pokoji (v ceně bohatá bufetová snídaně, jednorázový vstup do hotelového bazénu, parkování a wifi).

-retrochatka (4 lůžka) chaty 150 m od hotelu, se společným sociálním zařízením
cena za osobu 295 Kč (v ceně snídaně, chatky mají vlastní přímotop a wifi). Parkování je možné přímo u chatek). Cena za osobu je stejná i při ne zcela obsazené chatce se 4 lůžky.
 
V místě konání je možné postavit také stan. 
 

STRAVOVÁNÍ: Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Vegetariánské i nevegetariánské obědy a večeře, klasické servírované obědy (polévka a hlavní jídlo) se pohybují od cca 160 Kč, večeře (jen hlavní jídlo) cca 135 Kč. 

KURZOVNÉ: 1500 Kč za celý pobyt od pátečního večera do neděle. Členové ZYQ ČR sleva 10 % (kurzovné 1350 Kč). 

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Počet míst je omezen, zejména v případě zájmu o ubytování v chatách, doporučuji proto přihlášení neodkládat. Přihlašování probíhá přes formulář na tomto webu vpravo. Vyplňte prosím všechny kolonky a odešlete:-).  

PROGRAM: Program bude včas upřesněn, už teď se ale můžete těšit kromě cvičení qigongu na koncert Richarda Langa (tibetské a křišťálové mísy...).
 

Zpět

Přihlášení na "maratón KOUTY"

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Kontakt

Bc. Petr Kochlík
Chvatěrubská 350
Praha 8
181 00

+420 728 694 999

© 2014 Všechna práva vyhrazena.